Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Grúzia topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Heliski
37 élménybeszámolót írt
37
19 éve tag
2015.11.11. 11:47
Stani,
A reptér Kutaisi, és a Wizzair-el fogunk repülni fapados áron!
Előzmény: (Stani 183996)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2015.11.11. 10:58
Jóska, a reptér az Tbiliszi lesz, gondolom?

Gyors ránéztem jegyekre Bécs-BUD,Pozsony indulásokkal és 185 000 huf alatt nem adott opciót.
Előzmény: (jóska63 183977)
Heliski
37 élménybeszámolót írt
37
19 éve tag
2015.11.10. 22:40
Azért ha lehetne, akkor inkább a Mestiában lévő jobb szállásra szavaznék. Nem nagy cucc onnan átmenni a Tetnuldi-i pályákhoz. Az pedig jó lenne, ha egy szuper nap után be lehetne ülni egy kocsmába.
Előzmény: (Heliski 183984)
Heliski
37 élménybeszámolót írt
37
19 éve tag
2015.11.10. 11:40
Sziasztok,
Az ajánlat fantasztikus, köszönet érte Jóskának! Én biztosan megyek!
Előzmény: (jóska63 183977)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.11.10. 11:25
A cégünktől dolgoznak a srácok az új liften :-)
Előzmény: (jóska63 183977)
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2015.11.10. 08:27
na Urak!

az igények érkeznek eddig 2 eltérő írány rajzolódik ki.

amiben gondolkodom egy hét kb 500 eur - ebben benne van repcsi jegy de azt magatoknak intézitek a grúzok felvesznek a reptéren hajnalban 2-3 óra autózás de ez lehet több is kicsit kanyargos az út és nem hiszem hogy takarítanák, de festői.

Egy minimál kecó, de hangulatos kecó - erről mennek most a tárgyalások, de fűtés meleg víz tisztaság illetve internet lesz a sípálya alatti faluban Mulakhi. A faulban nincs út ha nincs hó sár van és az állatok az utcán nyomják, Szóval elég sáros szaros tud lenni a látogató. A faluba freeriddal belehet csúszni ez egy elég hires útvonal északi fekvéssel de nem hiszem hogy össze lesz járva.

A zsír új siterepre irány taxi lesz akkor megy amikkor mondjátok, ami kb 5-15 perc autózás útviszonyoktól függően. Ha sok a hó akkor buránozás (hószán)

Liftzsuga, reggeli vacsora az árban - bőséges, nem osztrák. Én mindig annyit ettem, hogy nem is akartam ebédellni, tudsz csomagolni helyi finomságokat is napközbenre. Mivel zsír új siterep ezért a hütte helyzet az még kérdéses nekem. Idénre 3-4 üllő lift készül el, ez 2200-ról 3000 ig visz kb 5 páya lesz, a falu 1600-on van a hegy amugy 4858, 2 baszott nagy gletcser is van rajta, sí terep nem a gletcseren van.

A 7 nap sinapból 5-re van az árban Guide, az itteni guide az nem olyan, mint az alpokban, hogy vizsgázott, de ismeri a hegyet és a lavinát, de azért nem vizsgázott kiképzett übermentsch.

Lavina szolgálat nincs, hegyimentés lényegében nincs!!!, időjárás szokásos site-ok. - A guidoknak ép probálunk UNDP pénzből egy tanfolyamot szervezni, de az még csak Level 1 - mondjuk az érzésük meg a hely ismeretük jó.

A faluban lényegében nincs semmi. Kb 20 perc utózásra van Mestia ez a világörökség része, itt vannak éttermek, kocsmák, muzeum, bolt, illetve egy másik sí hely gyönyörű kilátással és egy szupe hüttével, 3 lifttel de ebből egyet használnál.

A liftek elvileg 10 kor indulnak, de akkor amikkor oda ér a személyzet tapasztalat szerint, de cserébe addig ment ameddig volt kedvünk sielni. Tavaly 5 en voltunk a pályán itt Mestiában, pálya tökéletesre ratrakolt.

Aki idegeskedik, hogy nem úgy van ahogy mondva volt, aki ausztria kiszolgálást vár annak erőssen ellen javalt.

Mivel az út egy kanyon keresztül vezet a völgybe elképzelhető hegyomlás, lavina ami a völgybe való be és kijutást lehetetlenné teszi általában gyorsan kiássák ez kockázat, illetve semmiért sem vállalunk felelőséget :-) ez a vad kelet egy zsír új sihellyel.

ja helikoffer sielésre vágyok - a helyi koffer sieltető 6000 eur/hét alapon adja szolgáltatást, ez Mestia szállással kajával értendő, egy menő hotelben, a helikoffer a parkolóból indul, vizsgázott európai guidok, szuper állapotú helikoffer

Az árban a pia költségek nincsenek benne :-)

Kb most így állunk - biztosabb úgy egy hónap múlva 4 naposak kb 100e, 10naposak kb 180e a költség vonzat. Ha Gudauirban is sielnétek és Bakurámiban is akkor a transzfer oda az egy teljes nap, egy 7 személyes (úgy nagyon szükős) transzfer az kb 200-300 USD a jegy jó mindenhová. Szállást szerzünk ár a napok függvényében változhat Gudauriban drága nagyon a szállás.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.