Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard tanuláshoz szükséges dolgok topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2016.11.21. 22:44
Én meg mivel egyáltalán nem iszom alkoholt, ezért inkább nem iszom 0%-os sört sem, mert az nem az igazi. Így vagyok a műanyag sípályával is. De már nagyon eltávolodtunk az eredeti témától. :) Üdv: Golo
Előzmény: (Chopoker 190384)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2016.11.21. 22:29
műanyagon olyan mintha glatt jégen csúsznál azzal a külöbséggel, hogy amint élt fogsz olyan lesz mintha puha hóban mennél. Szóval tök értelmetlen amig az ember nem tud rendesen élen menni. Utána viszont megint értelmetlen mert ki az a bolond aki jó tudással műanyagozik boardal :-)Ja és utána fél nap mire levakarod a ráégett műanyagdarabokat a talpról, kötésről :-(
Előzmény: (Chopoker 190384)
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2016.11.21. 22:19
Szia Golo!

Én meg nem írtam azt, hogy Te az oktatást túlzásnak tartod és én nem értek Veled egyet! :-)

Mūanyagon meg fogalmam sincs milyen boardozni, én a sört is (üveg)korsóból iszom, de azt azért gondolom (persze lehet, hogy rosszul) hogy van olyan hóminōség, amelyen nagyobb szenvedés tanulni, mint mūanyagon.
Előzmény: (golo 190383)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2016.11.21. 22:09
Nem írtam olyat, hogy "túlzás" az oktatás. A műanyagon szenvedni viszont az.
Előzmény: (Chopoker 190381)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2016.11.21. 22:02
Semmivel sem fogja jobban megütni a popóját mint egy fiú :-) Az én kislányom is lecsüccsent jó párszor és nem panaszkodott. Ha már megy neki és kezd beválalósabb lenni akkor jöhet a proti de ruhát nem kell másikat venni :-)
Előzmény: (Chopoker 190381)
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2016.11.21. 21:56
Ha Apuka nem boardozik, akkor nem biztos, hogy "túlzás" az oktatás, mert néhány hasznos info baromira felgyorsíthatja a tanulási folyamatot.

Mivel (kis)lány, ezért én különösen óvnám a popóját! :-) Ha már bebátorodik, akkor az fog kapni az elején rendesen.

Ha ilyenben gondolkodunk, akkor kérdés, hogy mi fér be, a már meglévō sígatyó alá?! (az oldschool, régen házilag méretre szabott vastag szivacsot, bō gatya esetén akár kispárnát is javasolt :-) )

Mert sajnos egy szerencsétlen esés is könnyen a kedvét veheti, egy már vélhetōen ügyesen síelō kislánynak. Egy hasonló korú, konkurens gyermek, viszont komoly motivációt jelenthet,...akár az oktatásról is.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.