Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Élen síelés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Élen síelés
2011.02.04. 17:10
most micsináljak ha a térkép feketének írta? lehet nem jól emléxem, amúgy valóban nem valami meredek.

persze hogy magamnak síelek, de ehhez az is hozzátartozuik, hogy akkor leszek leginkább megelégedett ha minnél jobban csinálom majd.

az anatómiás dolgot úgy értem, hogy nekem alapból cseppet kifelé forduló lábfejeim vannak, tehát a síelésnél ahol párhuzamosan néz előre mindkét lábfej, azt aradményezi, hogy a térdeim/combom befele fordul kcisit, hogy kompenzálja ezt a dolgot. ez ugye egyenes lábrtartásnál nem látszik de ha elkezdek leguggolni látszik, hoyg a térdeim közelítenek egymáshoz, amit csak erős akaratlagos rotációval a csipőmből tudok korrigálni.
egy ellenpélda, mikior valakinek o lába van mondjuk és alapból szinte teljesen előre fiygelnek a lábfejei ez nem lesz probléma, könynedén fogja az ívbelső lábát is a megfelelő pozcióban tartani, sőt ő még túl is tudja dönteni a külső léábához képest.
szerintem a problémámon egy soma teches sícipő tudna valamit segíteni.
Előzmény: (WéberF 108030)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.