Mennyit költenek a magyar síelők?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2093 élménybeszámolót írt
2093
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mennyit költenek a magyar síelők?
2014.04.09. 23:03
Akármennyi gründolódik össze, sajnos a lényeg az, hogy annak a töredéke sem marad itthon! WFeri
Előzmény: (csabor 172176)
h i r d e t é s