Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Golf - szálloda Tále síterepnél nyugodt környezetben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
hpetya82
26 élménybeszámolót írt
26
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2016.12.01. 21:08
Szia!

Lehet, hogy nem mindenben lesz precíz a leírás,de megpróbálom összefoglalni a teendőket.
Ha neked van GoPass fiókod, akkor tudsz a fiókodhoz más személy pl. párod részére kártyát rendelni. Azt írják hogy 14 nap alatt jön meg. Az én tapasztalatom az, hogy sokkal gyorsabban. Először a párodat az Add User menüben hozzá kell rendelni a fiókodhoz. Ha ez megvan akkor a Gopass Card menüben látnod kell a párodat mellette a felirat Non-attached GOPASS card. A "more options" menü alatt kiválasztod az add a new card opciót és kifizeted a 2 EUR díjat. Fogj jönni egy ideiglenes igazolás a kártyarendelésről. Ha nem jönne meg a kártyát akkor azt magaddal kell vinni. Ezt követően ha bemész a my discount menübe, akkor megjelennek az akciós jegyek. Fent a menüsorba ki tudod választani, hogy kinek a részére kéred a jegyed. Ha megvetted érdemes kinyomtatni az ideiglenes igazolást róla, mert ha nem jön meg a kártya időben akkor ezt kell a pénztárba bemutatni. (nekem megjött időben erről nincs gyakorlati tapasztalatom, de úgy gondolom, hogy az igazolás alapján adnak egy sima jegyet/ maga a kinyomtatott igazolás nem egyenértékű a jeggyel) Ezt te nyomtatod ki rajta van a síelés napja és egy vonalkód. Ha valaki véletlenül leadta a gopass kártyáját az baj. Szerintem akkor a card menüben a blocked the card opcióval blokkolni kell a régi kártyát és mellette az ask for a new card opcióval rendelni egy újat. (azt nem tudom, hogy a kártyán lévő jegyek elvesznek -e, de gondolom nem) Remélem tudtam segíteni és nincsenek benne durva pontatlanságok. Ha valaki máshogy tudja kérem jelezzétek.
Előzmény: (dtamas 190622)
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.