Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ukrajna
Bukovel
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
s_abel
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bukovel
2017.02.17. 21:36
Szia!
Elnézést, hogy csak most válaszolok, remélem még nem késő a döntésedhez! Itt a fórumon lévő tanácsok miatt én is Románián keresztül mentem. Így kb. 100km-t utaztunk Ukrajnában egy irányba. Ez a 100km oda majdnem 3 óra volt (egy tankolással), vissza 2.5 óra. Nem tudom milyen lehet Beregszász felé az út minősége , de kb. 150km-el hosszabb utat kell megtenni Ukrajnában. Román utak minősége nem rossz, viszont a haladás lassú. Sok a lakott terület, később pedig szerpentinek vannak, szintén nem tudsz haladni. Szolnok-Bukovel 445km majdnem 8 óra volt oda, vissza egy fél órával rövidebb az utazás ideje. Négyes úton rendszeresen járok Szolnok-Vásárosnamény útvonalon (230km), a menetidő legtöbbször két és fél óra. Onnan Beregsurány max. 25 perc. Jó volna ha valaki konkrét számokat tudna mondani Beregszász-Aknaszlatina megtételéhez szükséges időről! Gyerekek nem hagynak békét, hogy menjünk vissza márciusban. Ukrán-Román határ oda is vissza is kb 45 perc volt. Szerencsénk volt. Román-Magyar határ 15-20 perc. Furcsa dolog, hogy még mindig elvárják a "kávéra" valót az ukrán határon.
Előzmény: (hawrlantb 194055)
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.