Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

POLARISSAL FRo-ba sohaaaaaaaaa

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
YETI53
119 élménybeszámolót írt
119
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: POLARISSAL FRo-ba sohaaaaaaaaa
2006.04.16. 19:28
Storm-mos örülök hogy engem fikázol, és nem a Franciákat vagy neked tök mindegy kit? Mert ezzel akadályozlak a lendületes síelésben? Szerintem továbbra is az a bunkó aki le ocsmányfranciázza azt a nemzetet ahová éppen elutazik. És ennek semmi köze ahhoz ki hogy síel, csak a rasszista indulatokhoz !!!!
Annak örülök, hogy a pályák és a hó sokaknak bejött, Talán olvashattátok Vid egy jópárszor gyengébb szezont fogott ki Fr-o ban nekem meg eddig még mindíg jó szezonom volt, de sajna Ausztriában és Olaszországban is kifogtam már földes pályát, pech ....
A fő téma viszont itt a POLARIS, azért ha jól vettem ki itt egy hétre 200 embert szerveztek le.
Hát tudjátok ez minimálisan egy guriga nyereség tisztán.Ezért pedig elég nagy szemétség olyan hozzáállással kezelni az utasokat mint amilyent leírtatok. Nem akarok reklámozni de nézzetek jól körül a piacon ha Fr-o ba mentek és keressétek meg net-en a hely honlapját, elég sokat megtudtok a szállásról pályákról és a szórakozási lehetőségekről elöre.
Jó síelést Fr-o ban is mindenkinek, akár a gleccseren akár a következő szezonban
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.