Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sí bojkott Ausztria ellen ?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sí bojkott Ausztria ellen ?
2007.05.25. 12:27
Ezzel a bojkottal csak az baj tudjátok, hogy nem azokkal cseszünk ki, akik velenk csesznek ki. Annyira nem, hogy leginkább magunkal csesznénk ki ha nem mennénk:-) Az osztrák környezetvédelemben dolgozókat ha nem érdekli csak a saját környezetvédelmük, de a néhány km-el odébb levő környezet már nem számít, azok milyen emberek? Akik a munkát adják nekik azok milyen felfogással bírnak e téren?? Gondoljátok, hogy érdekelné őket néhány magyar síző hiánya??
Másik: Szerintem találtunk egy olyan síterepet ( Szlovénián kívül), ahol a pénzünkért kiszolgálnak és kezdenek szeretni minket. nekem már többször röhögve mondták a felvonónál és a hüttében, hogy : Österreichische-Ungarische Monarchie. Barátságosan barátkozóan. Ha beszéled a nyelvüket megnyílnak előtted.Ezek nem németek, legalább olyan "huncutok" mint mi vagyunk.
A Szlovákok elkéstek a barátkozással, legalábbis nálam. Ahhoz nagyon "baráti" áron kéne árulni mindent, hogy felcsatoljak náluk.
Szerintem az elérhetőség miatt nekünk Ausztria a legmegfelelőbb, ill. Szlovénia.
Nálunk is megy a trutyi a vízeinkbe, csak arról kussolunk...
Mi síeljünk és helyezze a kormány teljes gazdasági bojkott alá Ausztriát. Szerintem egy hét alatt végük is lesz, ha nem veszünk ésnem szállítunk nekik semmit :-)
Jövőre idecsatoljuk őket aztán nekünk is lesznek pályáink!!!!!! És lesz Kismarton és Felsőőr is!!!!!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.