Utazási irodával vagy saját szervezésben?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5481 élménybeszámolót írt
5481
Admin
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Utazási irodával vagy saját szervezésben?
2007.10.12. 10:21
Bulgáriába én sem mennék járművel, főleg ha ügyes vagy 50-60 euróért már megvan a repjegyed!
h i r d e t é s