Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Utazási irodával vagy saját szervezésben?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Utazási irodával vagy saját szervezésben?
2007.10.15. 10:04
Az utazást eddig mindig interneten foglaltuk és szerintem olcsobb mintha irodával utaznánk. Igaz csak az ausztiai helyzetről beszélek. Természetesen ősszel begyűjtöm az itteni irodák katalógusait illetve írok azoknak a sícentrumoknak amelyeket a következő szezonban szeretnék megtekinteni. Így van hasonlítási alap. Eddig az internetes foglalásnál soha nem kellett előre fizetni, volt úgy hogy 1 évre előre lefoglaltuk a szállást. Ezenkívül a feleségem utazási irodánál dolgozik és biztosra tudom mondani, hogy az drágább mint saját szervezésben (nevet nem mondok mert nem nakarok negatív reklámot). Ezenkívül az utazási iroda is hasonlóképpen dolgozik mint az egyéni szervezésben: ha olyan helyre akarsz menni akivel nincsenek szerződésben akkor felveszik a kapcsolatot az ottani irodával ráteszik a kezelési költségüket majd eladják neked. Irodát szerintem akkor érdemes választani ha valaki lusta ezeket végigkeresni, vagy nincs erre ideje illetve ha nagyobb csoportban utaztok. Én szeretem neten kiválasztani a megfelelő szállást, valahogy úgy érzem, hogy ez az utazás része ilyenkor sok infót lehet gyűjteni a környékről, pályákról, stb. Ahova jártunk eddig mind beválltak a szállások és általában oda vissza is szoktunk menni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.