Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ennyit a francia síterepekről ...

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
sigesa
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ennyit a francia síterepekről ...
2004.11.03. 08:55
Ahogy itt olvasgatok, látom, eléggé megoszlanak a vélemények. Én többször,és több helyen voltam Fr.o-ban, mindig márc-ban, és rossz tapasztalatom még nem volt. A pályák fantasztikusak, hó mindig tamérdek sok volt, kezelték rendesen, majd mindenhol ülös felvonók vannak, /egyszer voltam olyan helyen, ahol a tökös felvonó 800m szintet huzott fel, el tudjátok képzelni? / jelentös sorbanállás szinte sehol nincs, csak tényleg messze van. De sz.tem megéri elutazni odáig, mert egy ottani kisebb síterepen is annyi pálya van, mint austr.-ban a komolyabbnak számító helyeken, az árak pedig: La Norma, Val Frejus, Puy st Vincent átlag 50-60 km-nyi pálya, és szállás bérlettel márc-ban böven 40 alatt volt (igaz ezek tavalyi és azelötti árak) ugyanez egy hasonló nagyságu austr.-i terepen 60 fölött lenne. És hát az, hogy aust.-ban szinte csak a gleccsereken van 2500 felettipálya, fr.o.ban kilépek a szállásról rögtön a liftbe, és szikrázó napsütésben síelek 2500-3000 m-en, a 2-3 m-es hóban. Na ennyit kedvcsinálónak, aztán mindenki ugy dönt ahogy a péztárca engedi . Üdv : Géza
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.