Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Valloire - Valmeinier
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Valloire - Valmeinier
2008.01.29. 19:38
Szia!

Mi 800 eurot váltottunk ki kettőnknek, de hazahoztunk 270-et és üzemanyagra is elment 150. Azaz kb 400 eurot költöttünk. Minden nap hüttéztünk és 2x elmentünk vacsizni is. A vacsorával számolhatsz 4 főnek egy fonduzés vagy raclettezés alkalmával 100-100 eurót. Mi voltunk genfben, tehát még az is + költség, de ebben a 400 euroban az is benne van. Sajtoknak kilója 11-18 euro fajtától függően. Érdemes felkeresni egyet a számos farm körül a környéken. Mi a farm de landroit-ban voltunk, nagyon érdekes és jól bevásároltunk sajtból is:))
Felvágottak, pástétomok nem drágák, viszont iszonyat kínálat van, így ne vigyetek magatokkal sok kaját, mert ha meglátod a kinti választékot, biztos hazahozod amit kivittél:-))
Bagette 1-2 euro fajtától függően. Sima vékony bagette 0,8.
Ásványvíz 0,8-1 EUR. A nyers hús az drága!!!
Nagyon finom joghurtok és pudingok vannak. Tojás sem vészesen drága, minimálisan drágább mint itthon.
Hüttében egy forraltbor 2,5-3 euró, forró csoki 3-3,5; egy pannini vagy Croque Monsieur (melegszendvics) 5,5 euro valmeinerben. Mi mindig ott kajáltunk.
Ha még eszembe jut valami, írok:-)
Üdv:
Món
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS 10% KEDVEZMÉNNYEL
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE