Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sícipő vásárlás - megint Dachsteint? Segítsetek!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sícipő vásárlás - megint Dachsteint? Segítsetek!
2004.11.25. 22:08
Dachstein bakancs ma már nem létezik, azaz létezik, csak más néven, a Dachstein-Raichle bakancsok ma már Kneissl néven jelennek meg, neke speciel Dachstein pro carve 4 bakim van, 60e volt tavaly, "öszvér", mert dachstein, és kneissl márkajelzés is szerepel rajta, de a neve dachstein.
Remek bakancs, nyelv nélküli "összefordulós" bélés van benne, ami a lábujjaim tövénél kicsit megemelkedik, ez a többi bakancshoz képest fura, de nagyon kényelmes újítás.

Ráadásul remek kis racsnis cserélhető fejű marokmarkolatos kézicsavarhúzót adtak mellé, sok segítséget tudtam már vele nyújtani a sípályán (belsőzsebben elfér).

szóval, szerintem jó darab.

Nordica témához, volt két Nordica bakim, egy Vertech 55 három szezonon keresztül, és egy Grand Prix LE, 95/96os modell volt, ami raktáron maradt, 98-ban vettem meg, és 2003ban adtam el, kemény használat mellett soha nem volt bajom vele, és repedéseket sem láttam rajta sehol.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.