Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Mantara Vendégház - 6 hálószobás üdülőház a Mátraszentistván Sípark közvetlen közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyulimuli2
221 élménybeszámolót írt
221
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2010.01.02. 11:00
Tisztelt sibarátok vagy akár a sipark vezetősége /ha olvassa/! Lehet hogy én vagyok béna de elmondaná valaki, hogy a fenébe kell használni a sipark új blog ill fórum oldalát? Bejelentkeztem be is jön néhány dolog, de se uj hozzászólást irni se egy másikat elolvasni nem tudok. Nekem csak angol nyelvű karattyok jönnek be. Nem tudom mi ez az új módi de kezdem úgy érezni, hogy az új oldal nem értünk van! Eddig a hozzászólásokból elég sok infót lehetett tudni a pálya állapotáról amit a tisztelt sibarátok osztottak meg velünk. Ez úgy érzem itt ezen a fórumon működik is! A tisztelt sipark valamiért ki akarja talán zárni ezen hozzászólásokat? Jó lenne ha egyszerűbbé és átláthatóbbá tennék ezt a dolgot mert egyébként elismerés a munkájuk iránt! Ha valaki kapcsolatba tudna lépni a siparkkal és felhivná figyelmüket vagy nekem elmagyarázná hogy működik ez az oldal megköszönném !
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.