Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Atomic szakértőktől kérnék segítséget

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Atomic szakértőktől kérnék segítséget
2010.02.21. 15:40
A 14 m-es sugár nem jelenti azt, hogy nem lehet a sít megereszteni. Én 13 -as, sőt 11,5 -ös sugárral is szoktam 70 km/h sebességgel menni. Persze az élén vezetve a léceket és ilyenkor nem szűk íveket húzok. Azért ez már olyan sebesség aminél a többi ott síelőre is kiemelten kell figyelni. Egy sípályán ez már bőven elég. Akinek ez nem elég az a tűzött pályára menjen, mert ott nem veszélyezteti a többi síelőt.
Egyébként az r 17 sugarú léc is lapján vezetve beszitál, és még 70-el sem kell hozzá menni. Élén meg amúgy is gyorsabb a sí. Na meg élvezetesebb is.
Tanuláshoz meg szerintem is jobban járnál egy kisebb sugarú szlalom léccel, mint lesiklóval. Nekem egy explosiv space carbon léc 11,5-ös sugárral segített sokat a carving technika elsajátításában. Mióta ez a lécem van ( 3 éve) a testvére egy explosív gs léc már nem is volt a lábamon.
Az idén pedig egy 165 cm-es Elan SLX -en álltam. Fantasztikus élmény volt. Na persze ahoz Lackó Síoktatónak is nagy szerepe volt akitől sokat tanultam.
Előzmény: (szemi 85434)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.