Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kezeletlen pályák snowboardozáshoz?

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
DHR
34 élménybeszámolót írt
34
20 éve tag
2004.03.10. 09:13
Oscadnicán rengeteg szupi erdő van, már akit ez érint :)
DHR
34 élménybeszámolót írt
34
20 éve tag
2004.03.02. 20:39
Betty!! Írtam Mailt!
DHR
34 élménybeszámolót írt
34
20 éve tag
2004.02.29. 10:19
Zsolt te a beülősre gondolsz ami alatt nincs hivatalosan pálya? (G jelű a térképükön) Ott végig le?
Betty neked meg köszi :)) Meg kéne már néznem azt a Chopok-délt...
Rifka
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2004.02.29. 00:45
Szia,

tegnap jottem haza Chopok délről. Bár kezdo boardos vagyok, mar en is le tudtam csuszni a felvono alatt, nem kezelik, tuti mely ho van alatta, szélesen, meg en is mindig puhara estem;o))
Az erdoben is lehet menni, es a Siratofal melletti fekete lezart palya mellett van egy kis gejzir, erdekessegnek.
A Kosodrevina palyaszallas az ulo felvono tetejénél elég jó, bár minta megállt volna benne az ido. A felpanziojuk hibatlan;o))

Onnan felfelé még megy egy tarcsas felvono, amit en harmad uton feladtam, mert nem birta a labam, de amellett is van boven kezeletlen resz, mashol nem is tudtam volna lecsuszni:o)

betty
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.02.28. 19:48
HI!

Múlt héten voltam MArtinske Hole-ban! Na ha ott le tudsz jönni az együléses francia aljáig az kircsi! Ehhez persze kell elég hó, ami akkor rendelekzésre áll! Ott ha erdőben jössz, akár 15-20 percet is tudsz jönni tudásszinttől függően!
https://www.martinskehole.sk
DHR
34 élménybeszámolót írt
34
20 éve tag
2004.02.26. 14:20
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy hol vannak olyan helyek Szlovákiában, ahol lehet pályákon kívül snowboardozni? Rózsahegyen voltunk, ott a 4-es beülős alatt nem kezelték (szerencsére) a havat, holott volt rajta vagy 50 cm hó. elég jó is volt rajta egésza nap menni. Tudtok még helyeket ahol ilyesmire van lehetőség?
Hallottam, hogy Chopok-délen nem kezelik a pályákat de nagyon buckásak... ez mit jelent pontosan? Lehet azért menni rajta csak a sima pályákhoz szokottak nyafiznak, vagy tényleg olyan rossz?
Köszi: Gábor
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.