Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sí Murphy-törvények

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Beni_1
75 élménybeszámolót írt
75
15 éve tag
2009.09.14. 10:41
Saját tapasztalat:

Ha a sídzseki belsőzsebébe teszel bármi törékeny holmit (fényképező, napszemüveg, ...) az első csúszásnál arccal szántod fel a sípályát, teljes testsúllyal a mellkasodra való eséssel egyszerre...

Szűzhóban való síeléskor mindig a leghátul csúszó ember léce csatol le -> mindenki mászhat vissza hozzá ásni egy fél órát...

Ha a pálya tetején felmászol a hegygerincre fotózni, tuti elejted a kesztyűdet, ami a hegy másik oldalán vidáman csúszik lefele...
- Folyománya: Ez mindig a leghosszabb pálya tetején történik, mire leérsz nem bírod mozgatni a kezed.
- Folyomány folyománya: Már a lefelé úton elhatározod, hogy a sportboltban veszel egy másik kesztyűt a pálya alján, de amikor odaérsz, pont zárva találod...

A kötés kizárólag a leghosszabb pálya 1/3-ánál törik el. -> felvonóhoz már nem mászol vissza, de lecsúszni sem nagyon tudsz, marad a jó kis séta lefelé...
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2009.09.13. 20:03
Nem kell törölni!!! Csak figyeljen mindenki, hogy ne legyen ismétlés!

Nekem is van 1! Ha örülsz, hogy megúsztad hegynek fel a hóláncot, a parkolóban biztos fel kell rakni.
obivanrobi
124 élménybeszámolót írt
124
17 éve tag
2009.09.12. 09:14
Töröljétek légy szíves a topikot, figyelmetlen voltam.
köszönöm :)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2009.09.11. 12:51
Ezt olvassátok el azért, hogy ne legyen ismétlés:)
https://sielok.hu/rovat/humor/cikk/murphy-torvenyei-sieloknek/
obivanrobi
124 élménybeszámolót írt
124
17 éve tag
2009.09.11. 11:28
Beni_1 egyik hozzászólása adott ihletet a topikhoz.

Ti milyen sí Murphy törvényeket ismertek, én elkezdem aztán folytassátok, akár megtartva a számozást. Kíváncsi vagyok mennyit tudunk összehozni.

1. Mindig a legmeredekebb részeken próbálják fejleszteni a sí tudásukat a már 3 napja síelni tudók.
2. A beülős felvonóban melletted mindig kezdők ülnek, akik kiszálláskor pont eléd esnek, ha nem így van, akkor melletted egy osztrák síelő fog ülni, akik végig az orrát fogja szívni, de zsebkendőt nem használ.
3. A hüttében a sorban az előtted álló ember, mindig egy 40 fős baráti társaság komplett rendelését intézi.
4. Ha a beülős felvonónál, egy pár két egymást követő „gondolában” tud feljutni, biztos, hogy mindvégig hátrafordulva próbál kommunikálni a másikkal, kéz és hangjelekkel egyaránt.
5. A bakancs a hüttében sohasem szorít.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.