Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Csevegő szoba - OFF

ÜZENETEK (165)Időben csökkenő Időben csökkenő
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2010.01.18. 17:37
Daddy ezt az ábrát nem én csináltam, tévedés ne essék.
Ezt magyarok csinálták, hisz ki más ismerné úgy a magyarokat mint ők saját magukat.

Azzal amúgy vitatkoznék, hogy ki hogy tekint bizonyos országokra, mert nagyon sok ott szereplő elnevezés nagyon pontosan leírja a magyarok véleményét. (tisztelet a kivételnek)
De inkább ne menjünk bele, látom nem érted, nem akarod érteni, akkor hagyjuk a fenébe, bocs hogy idetettem ezt a képet.
Előzmény: (Daddy 80608)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.01.18. 10:40
Kedves Admin 2!
Kérlek légy következetes, akkor a többi fórumban is sorold hátra a "nem síelésről szól"-ó rovatokat. Pl. a francia vendégszeretetről szólót.
Tudod, az egyenlő mérce!
Előzmény: (admin2 80587)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.01.18. 10:24
Na jól hátra kerültünk ezzel a témával is.

Tudjátok én ezt a fajta humort csak akkor illetve attól fogadom jó szívvel, derüvel, aki(k)ről tudom azt, hogy hibáinkkal együtt szeretik, tisztelik a magyar népet, annak kultúráját, eredményeit.
Sajnos, hazánkban illetve hazánkon kívül egyre többen nem ilyen érzésekkel viseltetnek irántunk.
Nemzeti érzéseinkben naponta aláznak meg bennünket. Direkt csak belföldi példákat hozva: naponta fasisztáznak, rasszistáznak bennünket, mindenkit, így a II. világháború után születetteket is felelősé teszik a holokausztért, a Szent Koronánk micisapka, a Szent Jobb meg húscafat. Az országunk nevét meghazudtolva, ez mostanában már nem a magyarok országa.
Itt már mindenki pozitívan diszkriminált aki nem keresztény, külföldi, cigány, homoszekszuális, vagy deviáns.
Azért vagyok érzékeny az ilyen humorra, mert a jelenlegi környezetben egy legyengitett, kifosztott, morálisan tönkretett országon olcsó dolog "idegen szívvel" viccelődni.
Én nem tudom hogy Ti milyen környezetben éltek, de a körülöttem élő emberek egyike sem úgy tekint Európa térképére, ahogy a Pattyski ábrája leírja. Nem vitatom, vannak olyanok is, de ne legyenek ezek az emberek a példák.

Szóval úgy vagyok én ezzel, mint az a bizonyos Cyrano nevű úr az orrával.
Előzmény: (megyesz 80586)
admin2
482 élménybeszámolót írt
482
Moderátor
2010.01.18. 08:09
Ezt a topikot is hátrasoroltuk!
Gondolom nem kell magyarázni miért, már a topiknév is magyarázat rá.
Ami nem síelésről szól az itt a sielok.hu-n másodrendű.
megyesz
51 élménybeszámolót írt
51
17 éve tag
2010.01.18. 08:00
Daddy te is tudod, hogy vicc és hülyeség az egész plakát, úgyhogy nincs értelme véleményt alkotni arról, elvesztettük az összes síterepünket és a Balatont.

Okoskodó!
Ha elolvasnád a topic címet talán fel bírnád fogni, miért esik itt kevesebb szó a síelésről...
Szerintem menj vissza abba a fórumba fröcsögni, amit végre a szerkesztők oda tettek ahová való...
Előzmény: (Daddy 80529)
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.01.17. 23:52
Bizony, a humor az igazat mutatja meg :) Kicsit megcsavartan, kicsit eltúlozva, de pont ezzel téve elviselhetővé az igazságot.
Előzmény: (pattyski 80564)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2010.01.17. 23:21
Mekkora lúzer a szlovák belügy... no meg a rendőrség.
És senki nem mondott le, minden oké... na persze.
Gondolom hallottatok a bombás ügyről, most szerencsére kap valami pénzt a szlovák pali aki bombát szállított:

"A belügyminisztérium nem hozza nyilvánosságra, mekkora kártérítést fizet ki annak a szlovák állampogárnak, akinek a rendőrség robbanóanyagot csempészett a poggyászába a poprádi reptéren.

Robert Kaliňák belügyminiszter kijelentette, azért nem hozzák nyilvánosságra a kártérítés összegét, hogy megvédjék a sértettet. Hozzátette, a tárca kapcsolatban van a illetővel. Kaliňák elmondása szerint "Szlovákia egy polgára sem kerülhet fogságba csak azért, mert mi hibáztunk".

A miniszter elmondta, nem tartja helyesnek, hogy nyilvánosságra hozzák a férfi nevét. A kártérítés mértékét azok az ellenőző szervek minősíthetik, akik illetékesek az ügyben. Az összeg szerinte bizonyos értelemben védett adat.

A belügyminiszter elmondta, hogy a sértettet a Polgári Törvénykönyv és a helytelen hatósági eljárásról szóló törvény alapján kárpótolják. Hozzátette, ez hosszabb eljárás lesz, mintha csupán a táblázatok alapján fizetnék ki a kártérítést. Egyelőre még nem egyeztek meg a sértettel."
bumm.sk
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2010.01.17. 23:03
Daddy ez egy vicc. Csak azt ne mondd nekem, hogy nem igaz ami ott van. Sajnos így látják a magyarok Európát.
De ugyanez elmondható más országokról is, ott is hasonlóan vélekedhetnek más országokról. Ebben nincs semmi politika ez egy vicc, már azt sem érted? Relax...

A facebookra is feltettem, mindenki szétröhögte magát...
Előzmény: (Daddy 80450)
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.01.17. 20:53
Daddy, lazíts :))) Humooooooooor!!!

Én is megborultam ettől az Európa térképtől meg a Kisebb Magyarországot! plakáttól... mármint nem a gutaütéstől hanem a röhögéstől :)))

A plakátot anno mutattam románoknak, szétestek tőle :)))

Az Európa térképet meg szétküldöm Oroszországtól Ausztrián át Macedóniág kb. 12 országba, majd meglátjuk mit reagálnak :) Persze csak közeli ismerősöknek küldöm.
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2010.01.17. 20:37
Marad nekünk Normafa és Paks + a Velencei-Tó ! :) Ja nekem nem mert én meg éppen csak de átkerültem SK-ba ! :)
Előzmény: (Daddy 80529)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.01.17. 19:58
Kedves megyesz!

Megszólításom okán válaszolok.
A humorérzékemmel kapcsolatos gondot környezetem eddig még nem jelezte.
A térképpel kapcsolatban (amit volt szerencsém valóságában is látni) egy klasszikust idézek: "Értem én elvtársak a tréfát, de nem szeretem". :-)
A Te véleményed mi arról, hogy a térkép szerint az összes magyarországi síterepünket elvesztjük?
A Balatont is sajnálom.
Előzmény: (megyesz 80511)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.01.17. 19:46
Kedves maci-laci!

Ha már megszólítottál!
Botondot nagyon tisztelem elkötelezettségéért, és azért a munkájáért, hogy a magyar síelőknek (is) otthont teremtsen egy szomszédos országban. Időként sajnálom is az "egy fenékkel két lovat" helyzete miatt.
Írásomban én csak arra akartam a figyelmet felhívni, hogy míg néhány fórumozó társam igen érzékenyen reagál minden Szlovákiával kapcsolatos kritikára, addig a magyarokkal kapcsolatos ügyekben nem ilyen toleránsak.
A fórum békéje miatt nem akarok megint "szelet vetni", mert karácsonykor is akaratlanul "vihart" okoztam.
Ez a fórum szerintem is a síelésről, illetve az azzal összefüggő témákról kellene hogy szóljon.
Előzmény: (maci-laci 80480)
megyesz
51 élménybeszámolót írt
51
17 éve tag
2010.01.17. 18:21
Daddy mi a baj azzal a terkeppel?
Ha szamodra nem humoros, akkor eleg nagy gond van a humorerzekeddel vagy tul komolyan veszel mindent...

Tegyunk egy probat! Ha van kedved, legy szives kommentald a kovetkezo plakatot:
Előzmény: (Daddy 80450)
823.jpg
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.01.17. 15:24
Nem értem egy viccnek szánt dolgon miért kell megsértődni. Pláne,hogy ezt a térképet Botond tette fel aki mind két részről érintett.Pedró kolléga is tett fel már hasonlót és senki sem sértődött meg rajta.
http://unciklopedia.org/wiki/Szlov%C3%A1kia
Mielőtt valaki ismét sértőnek találná itt van a rólunk szóló is.
http://unciklopedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g
Sőt még számos országról készült szerintem mulatságos írás.
http://unciklopedia.org/wiki/Kateg%C3%B3ria:Orsz%C3%A1gok
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.01.17. 11:14
Pattyski 79672-es üzenete korrekt? És még "szét is röhögi rajta magát" itt egy beíró. Szerintem nem humoros, sértő a magyarokra. Ha valaki hasonlót tenne fel a "szlovákok szemében" címmel, lenne nagy megbotránkozás!!!
Nem egyenlő itt a mérce.
A magam részéről ezt a rovatot a továbbiakban mellőzöm.
Előzmény: (admin2 79862)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2010.01.13. 15:09
Korrekt dolog, üdvözlöm a lépést.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.01.13. 14:39
Laci! Úgy legyen !!
Előzmény: (Agent 79863)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.01.13. 14:35
onnan akkor ki lesznek szórva, ha áthágják a kulturáltság és az on határait.
Előzmény: (maci-laci 79853)
admin2
482 élménybeszámolót írt
482
Moderátor
2010.01.13. 14:28
Igen, mi is kártékonynak tartottuk, hogy a fórum elején volt állandóan, ezért a "Miért nem szeretem Szlovákiát?" topiknak alacsonyabb prioritást adtunk, így az a Szlovákia alatti topikok között mostantól utolsóként jelenik meg (ld. a 6. lap végén)

A topikot és a benne lévő üzeneteket nem töröltük, akinek fontos, hogy ezt olvassa, vagy ide írjon, az hátralapozva (vagy saját bookmarkjában) megtalálja, de mivel úgy gondoljuk, hogy a többség számára érdektelen, ezért hátrasoroltuk a fórumban.
Előzmény: (gyf 79817)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.