Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Csevegő szoba - OFF

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Csevegő szoba - OFF
2010.01.18. 10:24
Na jól hátra kerültünk ezzel a témával is.

Tudjátok én ezt a fajta humort csak akkor illetve attól fogadom jó szívvel, derüvel, aki(k)ről tudom azt, hogy hibáinkkal együtt szeretik, tisztelik a magyar népet, annak kultúráját, eredményeit.
Sajnos, hazánkban illetve hazánkon kívül egyre többen nem ilyen érzésekkel viseltetnek irántunk.
Nemzeti érzéseinkben naponta aláznak meg bennünket. Direkt csak belföldi példákat hozva: naponta fasisztáznak, rasszistáznak bennünket, mindenkit, így a II. világháború után születetteket is felelősé teszik a holokausztért, a Szent Koronánk micisapka, a Szent Jobb meg húscafat. Az országunk nevét meghazudtolva, ez mostanában már nem a magyarok országa.
Itt már mindenki pozitívan diszkriminált aki nem keresztény, külföldi, cigány, homoszekszuális, vagy deviáns.
Azért vagyok érzékeny az ilyen humorra, mert a jelenlegi környezetben egy legyengitett, kifosztott, morálisan tönkretett országon olcsó dolog "idegen szívvel" viccelődni.
Én nem tudom hogy Ti milyen környezetben éltek, de a körülöttem élő emberek egyike sem úgy tekint Európa térképére, ahogy a Pattyski ábrája leírja. Nem vitatom, vannak olyanok is, de ne legyenek ezek az emberek a példák.

Szóval úgy vagyok én ezzel, mint az a bizonyos Cyrano nevű úr az orrával.
Előzmény: (megyesz 80586)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.