Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

női síléc vásárlás előtt segítsetek!

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2011.01.28. 08:19
Én is a Cloud-ot javasolnék, nagyon eltalált sílécek. Teszteltem is, úgy is tetszett, a feleségem is azt vett fel, amikor az ETL tanulólécet pár nap alatt "kinőtte". Utoljára a lányom próbált ki Cloud 9-et a saját pár éves SL9-e után, és azt mondta, hogy álom volt.
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2011.01.27. 21:19
Béla! Ez tényleg állati ajánlat...
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2009.11.27. 19:27
Én javasolnék női sít, ugyanis kipróbáltam őket és az élmény kicsit más! A hölgyeknek más szerkezetet gyártanak a tipikus tartási hibák ellensúlyozására, természetesen a női dizájn szerepel az árképzésben. Az ATOMIC korábban a metron 5,7,9 modelleket hozta más kozmetikával, idéntől a léc eleje puhább és a kötés alatt a hátsó tőkét megemelték 3 fokkal. Nehezebb vele "hátra ülni".
javaslataim:
ATOMIC Cloud 7, 8, 9. Hossz kb. 10-15 cm-rel a testmagasságod alatt. A rövidebbel könnyebben kanyarodsz, a hosszabbal gyorsabban tudsz haladni.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.11.20. 10:10
Egy javaslat:

hossz: 149-155 cm
sugár: 11m<r<15m
kemény de nem topp léc.

példák:
http://www.head.com/ski/ski.php?region=eu&tag=all_mountain_piste&id=2064

http://www.atomicsnow.com/int/en/52.htm

Még valami: ha nem ragaszkodsz a designhez nem érdemes kifejezetten NŐI lécet vásárolni!
firefish
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2009.11.20. 09:23
Szeretnék vásárolni magamnak sílécet, de nem vagyok hozzártő, ezért a segítségeteket kérem. Kb. Középhaladó szinten tudok síelni, nem vagyok annyira nagy száguldozós, inkább a biztonságos síelést részesítem előnyben, főleg piros pályán síelek közepes tempóban. 170 cm vagyok 58 kg. Olyan női sílécet szeretnék ami könnyen kezelhető, de kellően stabil.Ha van konkrét ötlet írjátok meg, mert nem tudom "merre induljak el"

köszi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.