Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Skalka, ill. Sahticky - Spania Dolina

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
juh84
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2004.12.02. 11:15
Sziasztok4
engem érdekelne, hogy a környéken egy három-négy napos sítúrára milyen szállás lehetőségek vannak!?
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.10.29. 11:45
Én a télen voltam Spania Dolina-n.Szerintem egész jó kis hely!A pályákat tükörsimára gyalulták (legalábbis akkor).És a pályák is jók,sok elágazással, így van miből válogatni! :-) Egy baja van, hogy alacsonyan fekszik, igy ha melegebb idő tör be,gyorsan olvad a hó...
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2004.10.28. 11:26
Ezév januárjában fedeztem fel Skalkát.Csak pozitív élményeim vannak e sítereppel kapcsolatosan.Magyarul szívesen beszélnek a büfékben, a kiszolgálás is szivélyes.A táj és a kilátás pazar.Nem mellékes,hogy az ár fele a Donovaly áraknak /pl.egész napos felnőtt 320Sk.,míg Donovalyban 640Sk./Érdemes még tudni azt,hogy az út Körmöcbányán vezet át/Kremnica/,ahol mindenképpen meg kell nézni a pénzverdét.
Remete András
34 élménybeszámolót írt
34
21 éve tag
2004.10.21. 15:08
Ha Šachtičky-re gondolsz, arról lebeszélnélek, hogy ne növeld a tömeget, mert idén is visszanézünk oda 1-1 napra ;-)))
Komolyra fordítva a szót, 1 napra nagyon bejövős hely, ~200km, kicsit közelebb is van, Min Donovaly. Csak húzolift van, cserébe picit olcsóbb a ticket.
Csak jo-jo-s lift van. tulajdon képpen 2 haszánlható, ezek indítópálcás gyors tátra-pom liftek. Van még 1 rövidebb lift, de általában ott sem rövidebb a sor, így érdemesebb a hosszú lifteket használni. Ezenkívül van egy tanulólift, ezzel csak annyi a probléma, hogy ode sokat kell a pályán gyalogolni, ha még valaki még nem tud felmenni a nagylifttel.
Pályából már kicsit nagyobb a választék, és egy picit szűzhavazni is lehet a déli pálya melett. Füves lévén nem kell sok hó, bár a meredekebb pályák ilyenkor persze nem túl jó állapotúak.
Sor hétvégén szokott lenni, de hol nem Szlovákiában? Reggel 10ig, 12-től 12.30ig, és zárás elött fél óráig egész jó a helyzet, napközben 3-10 perc várakozás.... Érdekes hogy délben többször is volt, hogy várakozás nélkül mentem fel a felvonóval, 1 ember sem állt sorba :-)))
szandi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2004.10.21. 11:59
Engem is érdekelne, nagyon
Hahó
Masoj Hunette
8 élménybeszámolót írt
8
21 éve tag
2004.03.06. 09:02
Érdekelne, hogy vki járt-e már a tárgyban szereplő helyeken. Esetleg beszámolhatna a tapasztalatairól...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.