Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Freeride deszkák

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Freeride deszkák
2010.07.26. 11:11
Köszi!

Inkább öszvérre hajtanék, mert azért kell menni pályán is gyerekkel, párommal. Kínlódni meg ott sem szeretnék. Utánanézek a Customnak, bár már olvastam róla sok jót, csak eddig nem gondolkodtam Burton-ben.

Az alapvető gondom a Burton-nel az, hogy más a kötésfelfogatás, mint a "normál" deszkákon. Tavaly vettem egy Apo kötést, nem nagyon szeretném lecserélni. Tudom, hogy google az én barátom, sőt biztos vagyok benne, hogy találok is konvertert, ha a B melett döntök, de azért kérdezek :-)

Minden kötésnek ugyanolyan átmérőjű a tárcsája vagy típusonként mást kell keresni? Szal elég bemenni egy Burton bolta konverterért vagy végig kell nézni az APO boltokat? Meg ugye ebből a szempontból az ár/érték arányba belejön még a tárcsa ára is.

Amúgy, ha már ennyire pang a fórum, egy kis off is hadd legyen. Nem ismer valaki olyan oldalt, ahol márkafüggetlen profik értékelnek különböző deszkákat? Csak az sszehasonlítás végett :-)

Köszi!

R.
Előzmény: (poisonka 89344)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.