Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Aldis lécek visszahívása

ÜZENETEK (18)Időben csökkenő Időben csökkenő
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2012.01.11. 22:24
Talán nem véletlenül INOC a neve, In Need Of Change, azaz szabad fordításban: amikor szükséges a csere....

Üdv:
Bartus Péter - https://www.sportoutlet.hu
Előzmény: (maci-laci 129361)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2012.01.10. 12:50
A softsell nadrággal én is szemezgetek, az nagyon jópofának tűnik...
Előzmény: (Koty 129948)
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2012.01.10. 12:28
Az aldis botot benéztem, igazad van. De legalább őszintén vállaltam és szóltam, nehogy más is belefusson. Még tipp: síruhát outletből áprilisban. Én bakit újat vettem tavaly technica phnx90 (kifutó modell volt a h-ban SCS 160€). Mielőtt agyon offolnánk az aldis topikot nyissuk egy Schneppchenjäger topikot :-)
Maci: küldd már el bitte a bolt címét, de Gaboca is küldheti priviben.
Előzmény: (gaboca 130063)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.01.10. 12:09
Aldis (Ausztriában ugyanaz Hofer névre hallgat) és márkás témához hozzászólva:

Én nagyon ajánlom az Aldis sajátmárkás aláöltözőket, főleg február vége felé megvenni, akkor szó szerint fillérekért szórják ki a maradékot. (én vettem aláöltöző gatyát 1 Euróért is)
Én hordok ilyeneket is, szerintem tökéletesek.

Aldis síbot ("carbon", ami persze félig kamu) hobbycélra teljesen jó, tanítványom 7 Euróért vette szezon végén, pillekönnyű, teljesen jó eddig.

A Decathlonos aláöltözőket még nem ismerem, fogdosásra jónak tűnik, most fogom kipróbálni. (2500 pénzért nem tudtam a boltban hagyni, meglátjuk...)
Egyébként ugyanitt lesz most valami nagy akció, esetleg érdemes rájuk nézni, akit érdekel valami.

Gabócának tökéletesen igaza van, sícuccot nyáron (bár szerintem inkább tél legvégén), bringás cumót pedig a legnagyobb télben kell venni. Nem filléreket, hanem igen komoly pénzeket lehet megspórolni.

Szerintem mindenben azért nem kell ragaszkodni a szaküzletekhez, főleg, ha valakinek kis rutinja már van a sícuccok terén.
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.10. 11:05
Gaboca azért te nem az átlag síelők, bicajosok táborába tartozol és amilyen formában te űzöd ezen sportokat ott szükség is van a minőségre a teljesítmény érdekében.
Aki viszont telente egy hétre megy síelni és akkor is inkább a buli faktor erősebb mint a sport de mégis saját cuccot és azt is újat szeretne az szerintem nyugodtan veheti az emlegetett termékeket.
Előzmény: (gaboca 130063)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2012.01.10. 10:55
Nagyon szerettem a régi síszemüvegemet: dupla lencsés, sose párásodott és minden körülmények között használható darab volt, de tegnap vennem kellett egy újat, mert a régire a nyári tárolás alkalmával sikerült valami nehezet és hegyeset rátenni, amitől a külső lencse széle kicsit megrepedt. Ennek ellenére még egy kapruni és egy Mölltal-Schladming kombinációs túrát kibírt, Chopok délen viszont végleg megadta magát egy tempós arcon landolást követően :) A H-val kezdődő multinál kaptam ugyanolyat nagyon kedvező áron, a D-vel kezdődőben pedig aláöltözőt vettem gombokért. Én is a szakboltok híve vagyok (léc és bakancs mindenképpen), de ezért miért menjek oda?
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2012.01.10. 10:17
Az én pénztárcám is eléggé lapos, ezért én is akciós termékeket vadászok, csak én szaküzletben teszem, kinek-kinek ízlése szerint. Van két mottóm amit igyekszek betartani, az első: szegény ember nem engedheti meg magának, hogy olcsó dolgokat vegyen, mert azok igen drágává tudnak válni, lásd esetedet a síbottal. A második: Bicót-alkatrészt télen, síelős cuccokat nyáron kell venni, és fontos a türelem is, tudni kell várni, kivárni.
,,Ez most jó alap, az "akciókat", esetleg jóállapotú használt cuccot kereső soványabb pénztárcájú sporttársak orra alá dörgölni, hogy csak síboltból márkás cuccot. Bitte, ne."
Az idézethez csak annyit, még soha nem volt új síbakim, mindig a börzén vettem használtat, de minőségi darabokat.
A bolt címét megkérdezheted Macitól, az ő Volkl Racetiger botja is onnan van... :-)
Előzmény: (pokmalac1 130003)
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2012.01.09. 20:26
Kösz a smile-t. Már ezer éve ütköztetjük nézeteinket a síbolt kontra Deca-IS-Hervis vonalon. Mindentől függetlenül badarság állítani, hogy ez jó, mert síbolti vagy pl. spyder (úgye Sörapu), vagy ez rossz, mert SMU vagy aldis. Nekem van ilyen is-olyan is. Ez most jó alap, az "akciókat", esetleg jóállapotú használt cuccot kereső soványabb pénztárcájú sporttársak orra alá dörgölni, hogy csak síboltból márkás cuccot. Bitte, ne. Szerintem maradjunk meg a hírnél, aki aldis lécet vett, vigye vissza. Köszönjük meg Macinak, hogy közzé tette az infót.
PS: viszont a bolt címét, ahol 5eft-ért vetted a botot elküldhetnék, hát maradt még egy pár 130-as nekem is.
Ja és én is smile :-)
Előzmény: (gaboca 129385)
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2012.01.09. 15:14
Két éve nyúzom az Aldis softshell sínadrágomat, teljes megelégedettséggel. ( Legnagyobb hidegekben is ezt használom )
Előzmény: (vmate 129944)
vmate
132 élménybeszámolót írt
132
18 éve tag
2012.01.09. 14:52
Sziasztok!

A visszahívás a ROSSIGNOL platnit érinti.

Szerintem ehhez semmi, de semmi köze nincs ahhoz, hogy Aldi-si a léc vagy nem.

Ez akár egy szakboltban árult kötést is érinthet.

Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy az évi 4-10 napos síelésekhez tökéletesek a az ALDI-s felszerelések. Szemüveget, kétrészes síruhát, aláöltözőt is vettem ott. Semmi gond nem volt vele!
De mindezekhez hangsúlyozom, sajnos csak szezononként 4-10 terhelésről tudok véleményt mondani.
Lehet, hogy nagyobb terhelésnél már nem bírnák.


"Az INOC Cross Carver sílécre szerelt GPO 100-as típusú síkötés gyártója, a Rossignol honlapján egy biztonsági problémára hívja fel a figyelmet ( http://www.rossignol.com/ ).
Anyaggyengeség miatt a platnin (a síkötés és a síléc közötti kiemelés) némely esetben hajszálrepedések keletkezhetnek, s ennek következtében a síkötés stabilitása már nem biztosított a sílécen."

Máté
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2012.01.04. 14:41
De hiszen pont ezt írtam:

"Vettem már olcsó sonkát autópiacon!
Nagyon megérte - a VOLT anyósomnak ízlett!:))"

No - csak annyi a szabad vélemény: hogy cipőt a cipőboltból!
Előzmény: (minerel 129386)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.04. 13:09
élelmiszer üzletben vettem búvár ABC szettet, autós felszerelést jóval olcsóbban mint a szakboltban. Akkor most én vagyok a hülye?
Egy Aldis léc ha rendben van nem jó tanulni???? Lófingot nem érez profi és "gagyi" léc között a kezdő. Melyik gagyibb? Egy régi bétás szarrápuhulós atomic vagy egy famagos Pale? Utóbbi az Aldis. Mellesleg a nagy neveknél is történt és történni is fog visszahívás.
Előzmény: (skioutlet 129364)
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2012.01.04. 13:06
Amennyiben jól számolom a tányér cserével együtt 4.500 Ft volt így a bot, én szaküzletben vettem 5000-ért Rossignol Radical versenybotot... De biztos megérte. :-)
Előzmény: (pokmalac1 129369)
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2012.01.04. 12:15
Vettem már olcsó sonkát autópiacon!
Nagyon megérte - a VOLT anyósomnak ízlett!:))
Egér 64
225 élménybeszámolót írt
225
14 éve tag
2012.01.04. 11:53
Ugyan így jártam mint a pokmalac, nekem is az első nap kapásból eltört a hófogó...A szemüveg meg nálam is jól vizsgázott...DDD
Előzmény: (skioutlet 129364)
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2012.01.04. 11:48
Én vettem két pár síbotot. Bár síbotnak árulták és hófogót is adtak hozzá, az első 5 perc használat után a hófogó széttört. (5€/párért pótolták Fanningbergbe.) Itt legalább a rúd megérte a 3eft-t. Viszont a szemüveg jól vizsgázott (vagy csak kifogtam)
Előzmény: (maci-laci 129361)
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2012.01.04. 11:29
Remélem nem sok ember vásárolt élelmiszer üzlethálózatban sílécet :)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.01.04. 11:16
Aki esetleg vásárolt az Aldiban a linken szereplő lécből annak fontos lehet.
http://www.aldi.hu/hu/html/service/28149.htm?WT.ac=Banner-without-Alt-Tag&WT.z_src=banner
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.