Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

családi síbérlet

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Varghasz
253 élménybeszámolót írt
253
17 éve tag
2012.11.17. 08:42
Skiamadeban csak az első két gyereknek kell venni bérletet, a többi ingyen síel. Ráadásul március 16 után az összes gyerek grátisz bérletet kap, ha legalább egy szülő 6 napos bérletet vesz.
Hasonló Dachstein West is, de jóval olcsóbb mint a skiamade, meg persze kisebb is. Itt külön család jegy árak vannak, azaz olcsóbb venni családi jegyet 2 felnőttnek és két gyereknek, mint venni 2 felnőtt és 2 gyerek jegyet külön-külön.
Előzmény: (skalipat 143672)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2012.11.16. 16:50
Hány évesek a gyerekek? Síbérletárak topikba írtam egy hozzászólást, ott összegyűjtöttem gyerekkedvezményeket.

Pl.: Kasberg-Grünau-t meg lehetne kérdezni. Jópofa terep és emlékeim szerint voltak ott családi jegyek.

--

Közben találtam egy ilyet, Annaberg:
http://www.annabergerlifte.at/fileadmin/root_annaberg/Annaberg/Preise_2012_13.pdf
Előzmény: (skalipat 143672)
skalipat
53 élménybeszámolót írt
53
15 éve tag
2012.11.16. 15:56
Olyan jó síközpontot keresnék, ahol van családi jegy, amivel 4 gyerekkel síelhetnénk mondjuk 2 felnőtt + 2 gyerekbérlet áráért. 3 éve Koralpe ilyen volt. A 3. már ingyen sízhetett, és most már beszállna a 4.is. Szívesen mennénk már egy komolyabb helyre, de anyagi lehetőségeim végesek!
Aki tud ilyenről, kérem írja meg!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.