Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Holzmeisterlifte Sommeralm
síterep infó oldal
ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kamikaze1
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2024.01.24. 18:17
Sziasztok!
Amiatt választottuk ezt a helyet, hogy a nagy égy zsúfolt pályákkal szemben nyugodtabban tudjam oktatni kezdő snowboardos feleségem.
Nem csalódtam ugyanis kezdők részére tökéletes a lejtő és a pálya szélessége és kezeltsége.
Tömeg sem igazán volt pedig szombaton voltunk és ráadásul egyik oldalon versenyt tartottak.
Jegyárak türhetőek, 3-4órás, egész napos jegy és a 10 csúszásos jegy visz a hegytetőre amit dupla csákányos felvonó szolgál ki.
Ez olyan kis vicces. Lyukasztgatnak mint a kalauzok és a jegyek sem érzékelősök, mutogatni kell. Aranyos a szitu. Kicsit már elszoktunk tőle...
Jegyvételnél van bankkártyás lehetőség, hütte viszont csak kp-s.
Az odavezető út egy ékszerdoboz egészen lentről a faluból.
Aki tanulni menne ajánlom. "Profiknak" egész nap kissé unalmas az öszz 2 km pálya.
Próbáljátok ki! 😉 Pacsi!
img-5815-edit-420468737836061.jpg
img-20240120-114655.jpg
img-20240120-103359.jpg
cz927733
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
2013.01.04. 22:32
Sziasztok,
Három gyerekkel mentem síelni Holzmeisterlifte-re.Szerintem tökéletes megoldás tanulásra.Első nap 11 órától a bébipályán gyakoroltak, aztán egy laza könnyed ebéd után már mentünk is fel a kék pályára.Tetszik, hogy hosszú,de nem túl könnyű kék pálya van.Pont olyan, ahol könnyen meg lehet tanulni síelni.A hütte viszont elég silány. :(
Kezdőknek ajánlom!!!
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2008.12.08. 09:19
Sziasztok!

Úgy tűnik, nincs a fóromban topic-ja ennek a pályának. A hétvégén kipróbáltuk, mert kívácsiak voltunk.
Kalandos volt az oda és viszaút. Durvább idő esetére hólánc, hólapát kell.
Bucsutól 95km és 1ó45perc.
A honlapja: http://www.holzmeisterlift.at
A szomszédvár: http://www.sommeralm.at
A holzmeisterlift pálya hosszú, széles, hullámzó kék pálya. A végén vagy egy kis piros betét, ami viszont kikerülhető.
Két csákányos szolgálja ki.
Most a lift bal oldalán lévő pálya volt nyitva.
A jobb oldal még enyhébb, kölyökpályákkal, mesefigurákkal.
A pálya aljában van egy bébipálya köteles lifttel, itt szánkóztak, boboztak a törpék.
A hóminőség kiváló volt. -3 fok volt. Visszafele Oberwartnál már +6 fokot mértünk.

A büfé egyszerű, de jó. A WC tiszta, kultúrált.
Előny: kis gyerekkel nagyon barátságos hely.
Széles lapos pálya
Jó infrastruktúra.
Kezdőknek nagyon jó!
Hátrány: Bazi hosszú az út. Aki "csak" síelni akar, ennyi utazással komolyabb pályát is talál.

Mivel semmi normális térképet nem találtam, kissé érzésre mentünk, de végül odaértünk.
Segítségképpen a GPS pozíció: N47.35127 E15.51848

Szép napot!

Feri
DSCN5519.JPG
DSCN5520.JPG
DSCN5521.JPG
DSCN5522.JPG
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.