Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Holzmeisterlifte Sommeralm
síterep infó oldal
ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kamikaze1
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2024.01.24. 18:17
Sziasztok!
Amiatt választottuk ezt a helyet, hogy a nagy égy zsúfolt pályákkal szemben nyugodtabban tudjam oktatni kezdő snowboardos feleségem.
Nem csalódtam ugyanis kezdők részére tökéletes a lejtő és a pálya szélessége és kezeltsége.
Tömeg sem igazán volt pedig szombaton voltunk és ráadásul egyik oldalon versenyt tartottak.
Jegyárak türhetőek, 3-4órás, egész napos jegy és a 10 csúszásos jegy visz a hegytetőre amit dupla csákányos felvonó szolgál ki.
Ez olyan kis vicces. Lyukasztgatnak mint a kalauzok és a jegyek sem érzékelősök, mutogatni kell. Aranyos a szitu. Kicsit már elszoktunk tőle...
Jegyvételnél van bankkártyás lehetőség, hütte viszont csak kp-s.
Az odavezető út egy ékszerdoboz egészen lentről a faluból.
Aki tanulni menne ajánlom. "Profiknak" egész nap kissé unalmas az öszz 2 km pálya.
Próbáljátok ki! 😉 Pacsi!
img-5815-edit-420468737836061.jpg
img-20240120-114655.jpg
img-20240120-103359.jpg
cz927733
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
2013.01.04. 22:32
Sziasztok,
Három gyerekkel mentem síelni Holzmeisterlifte-re.Szerintem tökéletes megoldás tanulásra.Első nap 11 órától a bébipályán gyakoroltak, aztán egy laza könnyed ebéd után már mentünk is fel a kék pályára.Tetszik, hogy hosszú,de nem túl könnyű kék pálya van.Pont olyan, ahol könnyen meg lehet tanulni síelni.A hütte viszont elég silány. :(
Kezdőknek ajánlom!!!
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2008.12.08. 09:19
Sziasztok!

Úgy tűnik, nincs a fóromban topic-ja ennek a pályának. A hétvégén kipróbáltuk, mert kívácsiak voltunk.
Kalandos volt az oda és viszaút. Durvább idő esetére hólánc, hólapát kell.
Bucsutól 95km és 1ó45perc.
A honlapja: http://www.holzmeisterlift.at
A szomszédvár: http://www.sommeralm.at
A holzmeisterlift pálya hosszú, széles, hullámzó kék pálya. A végén vagy egy kis piros betét, ami viszont kikerülhető.
Két csákányos szolgálja ki.
Most a lift bal oldalán lévő pálya volt nyitva.
A jobb oldal még enyhébb, kölyökpályákkal, mesefigurákkal.
A pálya aljában van egy bébipálya köteles lifttel, itt szánkóztak, boboztak a törpék.
A hóminőség kiváló volt. -3 fok volt. Visszafele Oberwartnál már +6 fokot mértünk.

A büfé egyszerű, de jó. A WC tiszta, kultúrált.
Előny: kis gyerekkel nagyon barátságos hely.
Széles lapos pálya
Jó infrastruktúra.
Kezdőknek nagyon jó!
Hátrány: Bazi hosszú az út. Aki "csak" síelni akar, ennyi utazással komolyabb pályát is talál.

Mivel semmi normális térképet nem találtam, kissé érzésre mentünk, de végül odaértünk.
Segítségképpen a GPS pozíció: N47.35127 E15.51848

Szép napot!

Feri
DSCN5519.JPG
DSCN5520.JPG
DSCN5521.JPG
DSCN5522.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.