Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tatralandia közelebbről

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2005.09.10. 21:57
Igen abban igazad van, hogy az Aquacity sokkal kultúráltabb. Komoly a rendszer, de a VITAL WORLD is nagyon profi.
Az idén nyáron pedig átadtak még sok új csúszdát, stb.
A szálloda is hibátlan,igaz nem olcsó...
Egyszóval jobban megéri.
hg001
27 élménybeszámolót írt
27
19 éve tag
2005.02.20. 18:12
Hello!

2005. február 12-én jártunk a Tatralandia melleti Aquaparkban, az esti órákban.
Az alapárat inkább nem taglalom: nem volt olcsó, de nyilván egy ilyen lehetőségnek meg kell fizetni az árát, akárhol is vagy a világon.

Ami nagyon tetszett:
- Nagy élmény volt a szakadó hóban a külső medencékben lubickolni. Jó a mászófal és a kötélpálya is.
- A csúszdák közül a 2 legfelső kifejezetten gyors, ráadásul digitális óra méri a lecsúszás idejét, tehát lehet versenyezni.
- Az éttermi rész kifejezetten hangulatos.

Ami nem volt szimpi:
- a belső melegvizes medencében óriási a gőz. Fél óránál tovább nem jó érzés ott üldögélni.
- a jakuzziért (relax zóna) külön kellett volna fizetni.
- hétvégén +20%-os felárat számolnak.

Ha ajánlhatom: látogassátok meg a poprádi Aquapcity-t. (https://www.aquacity.sk)
Remekül ki van táblázva, a város keleti végén található.
A Tatralandiai parkhoz képest olyan mint egy luxushotel, még a szekrényedet is a karodon lévő chip-pel nyithatod. Itt van egy 50 m-es úszómedence (27 fokos vízzel), és a szuper jakuzzi (medencebárral!) is benne van az alapárban. A csúszda kicsit lassabb, de így is nagyon jó.

Üdv!
HG
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2004.11.07. 15:48
Mi már 2x is voltunk ott, igaz nyáron.Nem sok jót tapasztaltunk ott 1 óra amig leparkoltunk, 1 óra sorbanállás a belépőért, 1 óra egy csúszás, 1 óra sor a büfében. A lényeg hogy nagyon sokan voltak és megfogadtam hogy nem megyek nyáron oda.
Viszont télen sem lesznek sokkal kevesebben, s ha belegondolok hogy jóval kevesebb medence fog üzemelni, hát nem is tudom...
A falu az vadonatúj, a nyáron még dolgoztak rajta, az szerintem rendben lesz..
Amúgy rendben lenne az egész ha nem lenne az a nagy tömeg...


https://www.ho.hu
egraf
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2004.10.29. 12:08
Sziasztok!
Szeretném, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat az Aquapark-al illetve a Holiday Villag-al kapcsoltban. Az ünnepeket szeretnénk ott tölteni kb. 20 fős gyermekes társasággal.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.