Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tatralandia közelebbről

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2005.09.10. 21:57
Igen abban igazad van, hogy az Aquacity sokkal kultúráltabb. Komoly a rendszer, de a VITAL WORLD is nagyon profi.
Az idén nyáron pedig átadtak még sok új csúszdát, stb.
A szálloda is hibátlan,igaz nem olcsó...
Egyszóval jobban megéri.
hg001
27 élménybeszámolót írt
27
19 éve tag
2005.02.20. 18:12
Hello!

2005. február 12-én jártunk a Tatralandia melleti Aquaparkban, az esti órákban.
Az alapárat inkább nem taglalom: nem volt olcsó, de nyilván egy ilyen lehetőségnek meg kell fizetni az árát, akárhol is vagy a világon.

Ami nagyon tetszett:
- Nagy élmény volt a szakadó hóban a külső medencékben lubickolni. Jó a mászófal és a kötélpálya is.
- A csúszdák közül a 2 legfelső kifejezetten gyors, ráadásul digitális óra méri a lecsúszás idejét, tehát lehet versenyezni.
- Az éttermi rész kifejezetten hangulatos.

Ami nem volt szimpi:
- a belső melegvizes medencében óriási a gőz. Fél óránál tovább nem jó érzés ott üldögélni.
- a jakuzziért (relax zóna) külön kellett volna fizetni.
- hétvégén +20%-os felárat számolnak.

Ha ajánlhatom: látogassátok meg a poprádi Aquapcity-t. (https://www.aquacity.sk)
Remekül ki van táblázva, a város keleti végén található.
A Tatralandiai parkhoz képest olyan mint egy luxushotel, még a szekrényedet is a karodon lévő chip-pel nyithatod. Itt van egy 50 m-es úszómedence (27 fokos vízzel), és a szuper jakuzzi (medencebárral!) is benne van az alapárban. A csúszda kicsit lassabb, de így is nagyon jó.

Üdv!
HG
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2004.11.07. 15:48
Mi már 2x is voltunk ott, igaz nyáron.Nem sok jót tapasztaltunk ott 1 óra amig leparkoltunk, 1 óra sorbanállás a belépőért, 1 óra egy csúszás, 1 óra sor a büfében. A lényeg hogy nagyon sokan voltak és megfogadtam hogy nem megyek nyáron oda.
Viszont télen sem lesznek sokkal kevesebben, s ha belegondolok hogy jóval kevesebb medence fog üzemelni, hát nem is tudom...
A falu az vadonatúj, a nyáron még dolgoztak rajta, az szerintem rendben lesz..
Amúgy rendben lenne az egész ha nem lenne az a nagy tömeg...


https://www.ho.hu
egraf
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2004.10.29. 12:08
Sziasztok!
Szeretném, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat az Aquapark-al illetve a Holiday Villag-al kapcsoltban. Az ünnepeket szeretnénk ott tölteni kb. 20 fős gyermekes társasággal.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.