Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Kaiserau - Admont
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel die Traube
ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2015.02.14. 16:44
Ma megint erre a kis pályára tévedtem. Ragyogó napsütés, tökéletes hó. A jó időnek köszönhetően zajlott az élet rendesen. A parkoló dugig volt bár végül akárhol is álltál meg mindenképpen a pálya mellett parkoltál.
A nagy pálya egy részén verseny zajlott és rengeteg túrasíző és hótalpas kiránduló vágott neki a hegynek. Többen szánkóztak ezerrel a pálya szélén.
Sokan voltak de a pályákon mégsem lehet ezt érezni, szinte üresnek hatott néha.
Vicces volt, hogy egy 80év körüli bácsika elcsodálkozott, hogy Magyarországról jöttem mert onnan nem ide szoktak jönni az emberek :-) Ja a bácsi szintén túra sízni jött.

Itt nem akar többnek látszani a hely mint ami viszont a lehetőségekből kihozzák a maximumot.
-MG-0103.JPG
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2015.01.19. 09:41
Szeretem én is ezt a környéket,bár még itt nem jártam,de legközelebb útba ejtem egy napra ha megyek Planneralmra,ráadásul ugyanaz a régiós bérlet!
Rengeteg előnyük van ezeknek a kissé eldugott,nem felkapott terepeknek.
Előzmény: (minerel 178172)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2015.01.18. 19:18
Ezt a pályát még nem fedeztem fel. (mert csákányos)

Köszi az infót, azért majd megnézem.

Csabor az élvezeti síelő
Előzmény: (minerel 178172)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2015.01.18. 19:09
Ma meglátogattam ezt a mini terepet. Tényleg nem nagy, ca.3km hosszúságú "pályarendszerrel" rendelkezik de ezen a kis területen maximálisan megtesznek mindent, hogy a síelni vágyók jól érezzék magukat.
Felvonókból két modern csákányos, egy tányéros és egy varázsszönyeg szolgálja ki a kicsiket és nagyokat. A pályákon lévő hóvastagságba pedig a kiépített hóágyúrendszer tud besegíteni. Hüttéből egy található a parkoló mentén és pénztárból sincs több. Nem is van rá szükség mert tényleg nincs tömeg, lehet pörögni.
A két kicsi pálya tökéletes tanulópályák. A tányéros egy enyhe, egyenletes lejtésű pályát szolgál ki. A rövid csákányos pedig egy hosszabb és picit több egyenletlenséget tartalmazó de szintén nem meredek tanulópályát.
A hosszú csákányos már komolyabb pályához vonszol fel minket. Picivel több mint 1km-es hosszával azért a combokat is megdolgoztatja és az alsó részére én simán feketét adnék. Egyébként aránylag széles és többnyire pirosas vonalvezetése van az egyik oldala érintetlenül hagyva így egy kis freeride élményt is nyújt friss hó esetén. Menekülni róla egy kék erdei kanyargósón lehet.
Pozitív még, hogy rövidsége ellenére nem rajzolgatnak be plusz kamupályákat és a napijegyel akár felváltva is síelhetnek a szülők. Ja és nincsenek kerítések, hülye szabályok ami miatt az ember nem bolondozhat együtt a szeretteivel.
18Euróért egy jó sídélutánt nyújtott.

Album a bemászámolóhoz:
https://sielok.hu/fotoalbum/kaiserau-2015jan/galeria/
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.