| |||||||||
Üzenet szövege | |||||||||
![]()
Hahó Dixi!
Már évek óta nem sikerült teljesítenem az 500 km alatti normámat. Szólj, ha valami kezd kialakulni nálad március közepére. Üdv.: László Előzmény: (Dixi 203786)
|
|||||||||
![]()
Szia Papillon !
A mottó praktikus, de mi van, ha a legjobb terepek 6-7 óra utazásra vannak ? Ha volna kedved(tek) bővíteni a kört egy kicsit, akkor igazi élményeket lehet találni. Az én módszerem: Kedvező áru 3-5 napos szállásokat veszek és kettőt összekapcsolva megoldható, hogy jó terepeken síelünk hétközi átmozgással (távolabbra) majd a hazautazás napján délelőtti fél nap fér bele. A jutalom?: sizés a Dolomitokban, vagy Tirol/Vorarlbergben. Ha van kedved, egyeztessünk. üdv. Dixi Előzmény: (papilon 203679)
|
|||||||||
![]()
50 + -os, B.pesti páros síprogramokhoz keres társakat. Elsődlegesen olyan távolságú terepeket vállalok, ahonnan a hazautazás napján, a felvonó zárása után haza lehet érni.
|
|||||||||
h i r d e t é s
|