Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sielés Tirolban Serfaus - Fiss - Ladis

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kalinics Miklós
7 élménybeszámolót írt
7
5 éve tag
2019.12.18. 14:40
Szia Csaba! Mi azon a héten megyünk Rohrmoosba és van egy szabad kétágyas, saját fürdőszobás szobánk. Árak hasonlóak, mint Tirolban. Ha nem találsz társakat, csak egyet, gyere velünk!Hasonló cipőben járunk, páromat-pedig jól síel-nem érdekli, utálja a telet, lányaim még éppen jönnek, nevelt fiam vizsgázik akkor. Mi egy évvel előbb foglalunk mindig, és így is alig kapok időpontot, mondjuk 3 nagyobb apartmant egy emeleten nem is egyszerű. A fórumra tettem fel Schladming-Rohrmoos pályaszállás címmel a bővebb infót meg telefonszámot.Üdv.: Kalinics Miklós
Előzmény: (jcsaba1 206759)
jcsaba1
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2019.12.15. 18:26
Útitársakat keresek egy Tiroli sítúrához januárban. Erre az évre Serfaus - Fiss - Ladis néztem ki magamnak Ausztriában. Tirolban super síterepek vannak, nincs olyan borzasztó messze. (Tirolban eddig Pitztal-ban voltam, az is super hely).
A Serfaus-Fiss-Ladis 1200 m-től 2800-ig tart, közel 200 km sípálya. A főszezon január 25-én kezdődik, ami nem is annyira a magasabb árak, mint a szálláshelyek lényegesen nagyobb foglaltsága miatt nehezebb. Január 18-25-ig (szombattól szombatig)? 4 főre egy appt 1000-1200 EURO, 6 napos síbérlet 230 EURO (ha a szállásadótól kapunk Gästekártyát). Ha appartament Ok, akkor cca 300 EUR/fő szállás + 230 EUR/fő bérlet + 60.000 Ft/autó benzin és autópályadíj + kaja
Kit érdekelne egy ilyen sítúra?
Korábban családdal síeltem, lányom már külön síel, feleségemet már nem érdekli, úgyhogy egymagam vagyok autóval, az autóban + 2 fő síbox nélkül, síbox-al + 3 fő elfér.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.