Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

MM merre vagy?

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dr Molnár István Antal
2 élménybeszámolót írt
2
1 éve tag
2023.03.02. 20:03
Kedves MM!

Azzal kezdem:.......Csodák pedig vannak!
Ma este 6 után leültem a gépemhez és megnéztem a leveleimet.
Nem akartam hinni a szememnek,hogy már is van válasz és jelentkezel,.....egy nap leforgása alatt!......Ez tényleg szuper!
Nagyon köszönöm,hogy írtál és újra fel tudjuk venni a kapcsolatot!
Ugyanakkor a sielők.hu honlapnak is köszönöm a segítséget,valóban csodásan dolgoznak és segítik a síelő sportbarátokat az élet minden területén!
Kedves MM!.....most kavarognak bennem a gondolatok és hirtelen annyi mindenről szeretnék írni,hogy nem is tudom hol kezdjem.Azt hiszem az lesz a legjobb,ha itt most befejezem és az e-mail címedre írok egy részletes levelet.
Még egyszer köszönet,hogy írtál!.....és köszönet a sielők.hu-nak!
Üdvözlettel: István
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2023.03.01. 19:44
Kedves István,
Nagyon meglepett és megérintett az üzeneted igy 13 év távlatából, férfiasan bevallom.

Itt vagyok. :-) Naponta olvasom a honlapot 4-5 ször de ritkábban írok a fórumban mint régen. Még nem kerestem vissza az üzenetváltást de gondoltam írok, hogy megköszönjem az üzeneted.

Sajnálom hogy már nem síelsz, remélem az egészségi helyzet azért megenged kisebb kirándulásokat a hegyekben. 

Rólunk:
- mi azóta is itt vagyunk, továbbra is természet, hegyek és si-mánia.

- Zermatti útjainkat számolni abbahagytuk a 30.-nál pár éve :-) Továbbra is 1. hely és járunk télen és nyáron. Családi kötödés is van a helyhez…😊

- Saas-Fee standard helyünk a síszünetben, nagyon szeretjük a helyet, és nekünk fontos hogy a gyerekek a svájci klasszikus siiskolában tanulnak már 10 éve. A vitrinek tele van az iskolai medálokkal :-) 

- Úgyhogy folytatjuk amit elkezdtünk jó ideje.

Andrea, köszönöm külön az emlékeztetőt hogy István irt. És ez egy kiváló alkalom hogy megköszönjem a Te és Csapatod munkáját  itt a honlapon. Szuper tartalom, fejlődés mióta bejelentkeztem, és mint látható amit csináltok összekapcsolja a síelőket hosszú távra!

Köszönjük!
Üdv
MM
Dr Molnár István Antal
2 élménybeszámolót írt
2
1 éve tag
2023.03.01. 11:50
Kedves MM!

Régóta kereslek! Interneten már régóta ismerjük egymást. Én egy nyugdíjas háziorvos vagyok. Sok országban síeltem,többek között Svájcban is. 2010-ben sokat segítettél nekem információkkal, így sikerült eljutnom Zermattba..... azóta is hálás vagyok érte! Sajnos azonban utána súlyos szívbeteg lettem és szögre kellett akasztanom a sífelszerelésemet! Ennek során a kapcsolatunk is megszakadt, amelyet azőta is sajnálok!
Pár nappal ezelőtt láttam egy beszámolódat Saas Fee-ről, ezért reménykedem, hogy megtalálhatlak és több mint egy évtized után is köszönetet mondhatok a sok jó tippért és segítségért!......
Kérlek jelentkezz!....itt az e-mail címem: dr1001@vipmail.hu
A legjobb kívánságaimat küldöm oda a svájci hegyek közé Neked és kedves családodnak!
Baráti üdvözlettel: Dr. Molnár István
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.