Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

síoktatás a Normafánál vagy BP-en valahol?

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2006.10.26. 22:01
Már most ősszel kezdődik az oktatás a Normafánál. Kék pulóveresek az Alpesi Sí Club (Atomic). Piros kabátos oktatók a Budapest Síiskola oktatói. (Lehet magánórákat venni, pl. Kováts Bea, Bp. Síiskola)
Damee
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2005.02.21. 10:43
Síoktatás Dorogon 40Kmre Pesttől felnőtt gyerek kezdő haladó .... https://www.sitechnika.ini.hu illetve érdeklődni lehet nálam damee@freemail.hu oktatás előre bejelnkezett megbeszélt időpontban.októbertól áprilisig a műanyag sítanpályánkon illetve telefonon.
mous
21 élménybeszámolót írt
21
20 éve tag
2005.02.10. 21:28
Kérdezted már a Normafán a síházban?
Mi egyszer felmentünk, hogy majd én foglalkozom a fiammal és "megtanítom", de engem nem vett komolyan. Egy síoktatóval szóba elegyedtem mikor végzett, és végül nála kezdett tanulni a gyermek. Sági Attilának hívják, ad felszerelést is ha megbeszéled, de ő csak havon oktat - bár szerintem ez inkább előny.
Sok sikert!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2005.02.10. 16:25
Van néhány síiskola Budapesten is, itt találsz egy részletes listát, telszámokkal:
sielok.hu/siiskola.htm
q1q2
28 élménybeszámolót írt
28
19 éve tag
2005.02.10. 12:21
ezexerint akkor ilyen nincs? :((
q1q2
28 élménybeszámolót írt
28
19 éve tag
2005.02.07. 18:03
érdekelne, hogy felnőtteknek szokott-e lenni síoktatás a Normafánál, gyerekeket gyakran látok ott oktatóval (nekem az van a legközelebb). Nem vagyok teljesen kezdő, tudok hóekézni, és azzal kanyarogni, de szeretnék tovább lépni, fejlődni. Egy hagyományos, régi fajta lécem van jelenleg, egyelőre gyűjtök egy carvingra, mert azt szeretnék majd tanulni. Nézegettem a síutakat, de egylőre drágák nekem, viszont szeretnék rendesen megtanulni síelni, szeretnék pár órát oktatótól tanulni (ha el nem olvad a hó :D). érdekel minden info emilem: q1q2 kukac freemail pont hu
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.