Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

telepített oktatás bárkinek ?

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
norus
20 élménybeszámolót írt
20
20 éve tag
2011.12.01. 22:07
Sziasztok!
Síoktatót keresek a lányaim mellé (4,5 és 6,5 évesek), St. Martin am Tennengebirge pályáira (itt van a szállásunk, de Flachau is jó lehet, ha ez nem megy), 2012. január 15-20. időszakra, napi 3-4 órára (délelőtt).
Megköszönöm, ha valaki tudja ajánlani akár magát, akár mást :)
Nóra
keller01
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2011.01.27. 11:40
Sziasztok!
Bad Gasteinbe keresnék oktatót febr. közepére. Gyerek+felnőtt ,nem kezdők!
Köszönöm!
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
2005.03.17. 09:05
Ird le kérlek, hogy mit szeretnél? Magad akarod intezni a szállást es a liftbérletet, vagy atadod ezt a feladatot? Hany oraban gondolod az oktatast naponta? A síoktatok okulasara ird le lecci, hogy mi a bajod a szervezett utak során kapott oktatással. Nezd majd meg kerlek honlapunkon a kovetkezo szezon szervezett utjainak idopontjait, s ha pont akkor oda tudtok szervezni szallast, szivesen vallaljuk az egyeni oktatast is. Na ná, hogy dragabb mint a csoportos.De biztos, hogy meg tudunk egyezni.
kovnori
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.02.27. 13:50
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni! Márc. 11-15-ig Tauplitzra megyünk sielni (szállás Bad Mitterndorfban) , tud valaki ott magyar oktatót, esetleg csoportot, akikhez lehet csatlakozni? Ketten vagyunk, már sieltünk 2-3szor, "haladó-kezdőnek" minősíteném magunkat.
Olvastam egy utazási iroda honlapján, hogy a Kulmhofban lesz csoportjuk, oktatással márc.12-19-ig, rákérdeztem, hogy lehetne-e csatlakozni az oktatásra (természetesen díj ellenében)-az iroda munkatársai finoman elhajtottak...Pedig a hírdetésükben kínáltak oktatás-szervezést is...
Gondoltam, hogy esetleg megkeresném az oktatókat, akik a kulmhofi csoportot fogják oktatni.Ismeri őket valaki?
Köszi,
Nóri

Ani
27 élménybeszámolót írt
27
20 éve tag
2005.02.24. 08:32
Szóval megkérdeztem. Megadhatom a telefonszámát, akit érdekel a privát mail címemre írjon.
ANi
Ani
27 élménybeszámolót írt
27
20 éve tag
2005.02.24. 08:18
Helló Mindenkinek.
Én ismerek ilyen oktatót, de nem tudom hogy publikus-e a telefonszáma, meg ilyesmi. De megkérdezem.
gübi
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.02.23. 18:17
Karácsonykor voltam Bad Kleinkirchenben végigjártam az összes síiskolát és nem volt sehol magyar nyelvű síoktató.
SLskier
66 élménybeszámolót írt
66
19 éve tag
2005.02.23. 13:21
Olyan síterepet javaslok neked, ahol a helyi síiskolában van magyar oktató és lehet egyéni oktatást kérni. Ausztriában Hochkaron, St. Coronán és Bad Kleinkirchhenben vannak olyan síiskolák, ahol magyar oktató dolgozik.
Szlovákiában Donovalyban vannak magyar oktatók. Én ezekről tudok, de nyilván még máshol is lehet...
BKK-ban és Hochkaron ez az utolsó hét, hogy kint van magyar oktató.
point
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2005.02.21. 00:21
Sziasztok,
ismertek olyan lehetőségeket, ahová előzetes bejelentkezés után egy-két gyermekkel el lehet menni síelni és egy jó tanár adna egyéni oktatást magyar nyelven.
Én mindenhol csak a szervezett utakat és a csoportos oktatást találom. Ezek közül pedig egyiket sem szeretem. És a gyerekeim sem, mint már kiderült néhányszor.
Örülnék, ha lenne ilyen lehetőség. És megköszönöm az információt előre is.
p.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.