Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Turracher Höhe
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Alpenpark Turracher Höhe - luxus hütték Turrachon saját szaunával és jacuzzival
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Jujika
12 élménybeszámolót írt
12
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Turracher Höhe
2006.01.30. 14:58
Sziasztok!

Sajnos nekünk is letelt az 1 hét.
TH valóban nagyon jó hely. A pályák jó minőségűek voltak, annak ellenére, hogy egy ideje nem esett friss hó.
Elég sok pálya és síösvény van, úgyhogy lehet barangolni. Sorban állni nem kellett, és a pályán is csak lézengtek a síelők. (Főleg 3 után)
Én csak az Antikvárius által említett étteremben voltam, ahol mi is találkoztunk a magyar pincérrel, de hallottam, hogy több helyi egységben is dolgoznak magyarok. Sőt nekünk is ajánlottak állást az Almhüttendorf-ban: Ha lett volna köztünk szakács, azt azonnal felvették volna...De nem volt :)
Az Almhüttendorf két részből áll: A Turrach 14 fős házakból, a Sonnleitn pedig a 6-8 fős bungikból. Mi a Turrachban voltunk. Valóigaz, hogy sítalpon megközelíthető a síterep, de azért egy kis gyaloglásra fel kell készülni, mivel a pályára vivő és jövő síösvények, még a telep elött találkoznak és onnan már egy út visz a házakhoz. (ez kb 150-200m) Ráadásul ez a szakasz átmegy az autóuton tehát itt mindenképp le kell csatolni. A síösvények jelölve vannak és a Turrachbann melletti 20-as piros pálya viszonylag meredekebb szakaszához csatlakoznak.

Ingyenes síbusz is közlekedik, a házak előtt áll meg, fűtött ülésekkel és pár perc alatt a síközpontba van. Ezt is érdemes kipróbálni, mi a vége felé már csak ezzel jártunk. A házunk tágas, kényelmes, jól felszerelt volt.
Ha sikerül rájönnöm, hogyan kell teszek majd fel pár képet is...
Ha van kérdés, szívesen válaszolok!

Üdv:
Jujika
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.