Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

agyő Záhradky bungallók

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
winotto
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
2006.11.25. 09:08
Sziasztok Dec 20-23-ig megyünk a Limbán keresztül Záhradky bungallóba :-)))Remélem lesznek a közelben magyarok.Ha igen írjatok.
Bungallo.jpg
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.31. 16:36
Nem találtam :( De persze ez nem jelenti azt, h nincs síbusz arrafelé.
Lehet, h a kocsi a legegyszerűbb módja az eljutásnak...
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.31. 16:17
Hahó,

síbuszt (még) nem találtam, de próbáltam kinézni pár helyi járatot... amivel kb. 1 óra Chopok Liptovsky Ján-tól... Itt vannak az indulási, ill. érkezési idők, de itt párszor át kell szállni, vonta, busz, minden van benne, úgyhogy nem a legjobb útitipp:

http://cp.atlas.sk/
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Balog Attila
144 élménybeszámolót írt
144
18 éve tag
2006.01.31. 13:55
Köszönöm Eje!
Megnéztem a pályát, lehetséges, hogy kipróbáljuk!
Ellenben a síbuszról(Chopokra) még mindig várnék szíves információkat!
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
2006.01.31. 10:04
Szevasz Attila!
Szerencséd van, mert éppen vasárnap este értünk haza Liptovsky Jan-ból. Kb.70cm hó van, sajnos nem friss, de itt a községben a völgy végén van a sípálya. Összességében szinte egy pályáról van szó,ill a hozzá csatlakozó felvonókról. Reflektorokat láttam a pálya mellett egyes szakaszokon, de Mi éjjel nem síeltünk, mert nappal eléggé elfáradtunk. A pálya kb.900m hosszú egy kört 5 perc alatt tudtunk megtenni hétköznap. Ilyenkor sorbanállásról nem beszélhetünk, hétvégén viszont már többen voltak, de így sem kellett 5 percnél többet várnunk. A helységben gyógyfűrdő működik és több szállodának van gyógyvizes medencéje. A pályák jól kezeltek még nem jegesedik annak ellenére, hogy már említettem, hogy régebben volt havazás. Egy két napot megér, síelésnek csak az állóképességed szab határt, Én napi átlagban 38km-t tudtam csúszni (hétköznap többet, hétvégén kevesebbet. A jegy még lyukasztós rendszerű. A pályáról többet a <http://www.yeti.sk/skiresort-liptovsky-jan-javorovica--a1-50-0-0-hu.htm> oldalon találsz.
Üdv.:Eje.
Balog Attila
144 élménybeszámolót írt
144
18 éve tag
2006.01.31. 07:15
Tiszteletem hölgyek-urak!Szombattól mentük volna a Záhradky bungallóba, de szállásunkat a múlt héten visszamondták ill. Liptovsky Jan-ban található UNA-panzióra cserélték! Legnagyobb sajnálatunkra tegnap kiderült, hogy innen idén már síbusz sem indul Jasnára!Megállapítható, hogy a pályaszálláshoz képest meglepően rosszul állunk! Segítségetek ill. tanácsotokat kérném, hogyan tudnánk mégis tömegközlekedve(de legalább is minél kevesebbet autózva) feljutni a Chopok-ra(legjobb tudomásom szerint a Deményfalvi-völgyből már indulnak buszok)!A buszok milyen sűrűn közlekednek, síbérlettel ingyenes-e? Ha lenne információtok a Liptovsky Jan mellett található pályákról, azt is rém szívesen olvasnám(éjszaki sízés, pályahossz...)! Segítségeteket előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.