Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Decathlon síbakancsok, lécek, ezekről mi a véleményetek?

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2006.10.04. 22:19
Szia David!

Én nem hiszem, hogy max 163 ig árulnának lécet.
Én jelenleg az e-bay-en nézek lécet.
A léc amit szeretnék az azonnal megvásárolhatók között is 40 ezer forinttal olcsóbb, mint az itthoni forgalmazónál. (itt. 130e ott 90e szállítással mindennel együtt)
Ennek egyszerűen az az oka, hogy nálunk nem pörögnek úgy a lécek, mint pl. németországban, így nem tudnak lemondani a nyereségükről.
Amúgy a hó-show ra is érdemes kimenni.
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2006.10.04. 22:11
Az attól függ, hogy kinek mire van szüksége és milyen tudásszinthez keres cuccot.SÍLÉCRŐL BESZÉLEK.
Jó márkák is megtalálhatóak, igaz, hogy nem a high-end szériák de pl. head C sorozat és hasonlók. a 40-60e Ftkörüli kategóriák vannak többségben.Szerintem lécet érdemes ott venni a talál az ember magának valót, de ez nem azt jelenti, hogy máshol nem lehet olcsóbban kapni ugyanazt. A Divexben hasonló a helyzet.
Az én személyes véleményem szerint inkább erre szakosodott kisebb üzletekben előnyösebb lécet nézni és megéri időt szánni rá. (cipőt a cipőboltból elv)
Ellenben ruházat és kiegészítő termékek szempontjából elég jónak mondható a Decathlon. Jó minőségű és jó árú dolgokat lehet kapni.
A Tesco, Cora...stb-t viszont szerintem síléc szempontjából kerülni kell.Üdv,
David_hun
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.10.04. 22:06
Én is voltam de csal annyit mondtak, hogy jövő hét végétől lesznek csak kitéve a cuccok :S, illetve annyit elárultak hogy HEAD lécek lesznek igazából, de a max léc méret amiről tudnak csak 163 cm lesz :S, most ez az én 193 cmnek kevés, ha jól értelmeztem az oldalon írottakat :S
Tduna valaki valami jó és "olcsó" helyet?
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2006.10.04. 17:32
1szer mentem oda ki.1szer!
Én a lecekhez annyira nem ertek, de ami boardbol ott volt..... Mentünk is 5 perc után tovább.
sztem időpocsékolás. Akkor inkább Hervi's esetleg Divex vagy a márkára specializálódott boltok.
David_hun
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.10.04. 14:49
Sziasztok, Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek milyenek a decathlon által árusíott sífelszerelések? Mennyire megbízhatóak?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.