Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Infó Nidecker

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.11.11. 06:44
még nem döntöttem, köszi a segítséget, még lenne egy kérdésem, head rush (40 ezer), valami head course strong van rán írva (42 ezer),kötéssel mindkettő. mi a véleményed róluk, igazából nem tudok róluk többet, csak ezek is jó árban vannak ahogy néztem a többit, ha esetleg tudna valaki segíteni, annak nagyon örülnék, ja és még egy f2-es,de az már kicsit drágább(60 ezer kötéssel) árban van, de ha az éri meg a legjobban, akkor azt választanám. köszi a segítségeket.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2006.11.10. 07:45
Szerintem nyugodtan megveheted.
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.11.09. 20:01
ötvenért adják a hó shown. szettben. a dizájn tényleg nagyon jó, nem tudom mi tévő legyek, már egy szezont boardoztam, szóval nem teljesen vagyok kezdő. az viszont szerintem hogy svájci gyártmány emeli az értékét. csak nem lehet rossz egy svájci akármi....
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2006.11.09. 19:55
most megfogtál! életemben először Nidecker boarddal csúsztam. :D amúgy nem túl nagy márka, de azért bízhatsz benne, kezdőként nem fogsz benne csalódni, de sztem majd ha jobban nyomod ne Nideckert vegyél. Bár van pár profi aki Nidecker-szponzorált, igazán nagy nevek nincsenek. nemzetközi csapatuk van, de elsősorban USA és Svájc a bázis. A deszkák famagosak (természetesen), és jó a desing is, szép kivitelezés- persze csak a mostani újabb lapoknál, múzeumi darabot nem érdemes venni. Ár-érték viszonylatban egész jónak mondható.
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.11.09. 19:34
Üdv infót szeretnék kapni a Nidecker snowboardokról, érdemes e venni ilyet, vagy sem? kinek mi a tapasztalata, én még nem hallottam róla, bár az semmit nem jelent...:) (még kezdő vagyok) köszi mindenkinek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.