Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nova Lubovna

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tornádó
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2006.11.25. 00:17
Ja lehet,hogy egy kicsit mellé írtam.A 20-30az nem a pályára értettem hanem a távolságra újlublótól.20-30 kmen belül van e érdemleges pálya.Köszi a hozzászólásokat.
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2006.11.24. 14:33
Ahogy Mogy mondta Szlovákiában egy ilyen pálya van, Chopok, az is csak akkor 32 kilométeres, ha az időjárás engedi és a két oldal átjárható.

Ahová Ti mentek az a Magas-Tátrától még nyugatra van, Tátralomnictól pl. 45 km, ha jó számolom.

Stára Lubovna (Ólubló) alatt van, a neve is az jelenti, hogy Újlubló. Annyira kicsi, hogy egyik szlovák síelős oldalon sem írnak róla, pedig sok aprócska pályát felsorolnak máshonan. Találtam egy képet a város (?) saját oldalán a síterepről, ami egy nagy dombnak tűnik, egy felvonóval.

Nyárra jó választás a hely (lublói vár, skanzen, dunajeci tutajozás, Pieninek hegység), de síelésileg nem irigyellek.

Ahogy mondtam Tátralomnic 45 km innen, de itt tuti tömeg lesz, a felső részt Karácsonykor adják át, az pedig inkább csak haladóknak való.

Ha már utaznatok kell napi 100 kilométert síelésért, akkor Zdiarban is van két pálya, a Strednica és a Bachledova dolina. Az első inkább kezdőknek, a másik már változatosabb és van ülőlift is. Az idéntől állítólag a bérlet érvényes mindkét helyre.

Hát sajnálom, hogy nem tudtam bíztatókat írni, de ilyenkor nem a hírvivőt szokták lelőni:-)))
novalubl.jpg
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2006.11.24. 14:21
igen igen, Chopok, és ezzel mehetsz is vissza a másik topicba :)))
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.11.24. 13:42
20-30 km-es pályarendszer Szlovákiában egyedül csak a Chopokon van, szóval bárhol is legyen az a Nova Lubovna, a válasz: Chopok:) Máshol ennél csak jóval kevesebb pályát találsz
Tornádó
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2006.11.24. 13:37
Na nyitottam egy lubovna topikot,biztos izzani fog-:))
Kérdés továbbra is hol lehet ott a közelben valami normáli pályát találni ami egy középszintű csapatnak megfelel.Kb 20-30 km lenne az igazi.
Remélem hó az lesz már szilveszter táján.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.