Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síléc gyerekeknek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Halmos Judit
11 élménybeszámolót írt
11
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síléc gyerekeknek
2019.11.22. 11:07
Sziasztok!
Adott egy 5 éves kb 113 cm magas lányka ( kb 18 kg), neki szertnék lécet venni. Még előző szezonban vettem neki egy használt 80 cm hosszút. És dilemmában vagyok, hogy kell-e neki már a 90 cm-es vagy nem. Eddig egy 5 napos oktatáson vett rész még márciusban. Ha az időjárás és a család egészségi állapota ( éljenek az ovis-bölcsis vírusok) engedi, akkor idén többször mennénk síelni, így remélem, a szezon végére ügyesen sielgetne a lányom. Egy csaláid és egy ovis sítábor már nagyjábol biztos, de közel lakunk Garmischhoz.
Van egy 2 évesem lányom is, neki már szereztem mini síbakancsot, ő most kb 85-90 cm magas, neki a 80-as léc még ugye hosszú, 70-es meg alig kapható használtan, de ahogy ismerem a kicsit, ő is sílécre akar majd állni, ha a nővérét látja, szóval vmi megoldás kell neki is.
Én magam nem voltam egészen 3 éves, amikor a szüleim lécre állítottak és esküszöm, hogy emlékszem rá :D
Szóval a lényeg, kell-e szerintetek a nagynak a 90-cmes és a kicsinek a 70 cm-es?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.