Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyiket a 3 közül:)

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
roan
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
2007.01.07. 17:20
Köszönöm a segítséget:)
hoboard
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.01.07. 00:10
Szia,

én tavaly vettem egy nordica speedmachine 12-est és csak jókat mondhatok róla. Bár kifejezetten nem szoktam erdőben menni még boarddal sem, úgyhogy ez irányú tapasztalatokat nem tuodk adni. De pályán kellemesen viselkedik, szépen húzza az ívet, nem annyira kemény hogy kifárasszon egy csúszás után, de azért odateszi magát. Nem utolsó sorban a dizájnja is gyönyörű. :)
A kötés marker, ha jól emlékszem full diagonal, de a tipusszámot nem tudok.

szép estét: hb

ui.: azért vettem lécet, hogy ha már nagyon el vannak fáradva a térdeim, combjaim a boardtól, akkor kicsit pihentessem őket. Annyira szeretek boardozni, hogy amikor volunk tavaly az első három napon nem is vettem fel a sít. A negyediken viszont már nagy nehezen rávettem magam. És nagyon jó volt. Annyira, hogy az ötödik nap automatice váltottam síre délután. Egyszóó mint száz, jó léc.
A többit nem ismerem. De ha off-pistézni is akarsz, akkor ld fenn.
roan
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
2007.01.05. 21:11
Köszi, a segítséget:)
de még várom a véleményeket:)
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2007.01.05. 15:11
Szia! Nem egyszerű, mert más típusúak a lécek.
A Hot Road-ok allrunder lécek, vagyis pályán kívül és belül is jók. Jobban tolerálják a síző hibáit. Most ezekből a legnagyobb a választék. Én-e mellett döntenék. A speed, az agresszív, technikás síelőt ígényel.
A Head allrounder szintén. Szerintem nincs nagy különbség. A Head patinásabb, ennyi.
T.
roan
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
2007.01.05. 14:42
Sziasztok:)
Sílécet vennék magamnak
eddig 3 lécet néztem ki:
-Nordica HOT ROD NITROUS+KÖTÉS
-Nordica SPEEDMACHINE 12+KÖTÉS
-Head I.XRC 500
Én 6éve síelek, nem vagyok profi, de bárhol lejövök, csak a technikán kell még csiszolni:)
De pl.: szeretem a pályát elhagyni, erdőzni:)
180cm, 72kg vagyok
Szerintetek melyik lenne nékem jó?
Mindhárom lécet kb azonos áron tudnám megvenni. A head léc pirosban nem tudjátok , nem tavalyi kiadás? vagy netán az a női változat?
Esetleg érdemes ausztriába kinézni (ha igen adjatok tanácsot hova:))
Thx a segítséget
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.