Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Étel-ital vásárlás Franciaországban

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.02.07. 11:46
Az alkoholos italokat múltheti olasz tapasztalataim alapján bőven megéri kis hazánkon kívül vásárolni.
10-15 százalékot biztosan spórolunk, ha töményről beszélünk. Ami kint 10 Euro az itthon 3000 Ft felett van. De pl. A Lagavulin nevű szerintem általam kóstólt legjobb whisky kint 40 Euroért láttam. Míg itthon egy (tán legnagyobb, de legalábbis a sportcsatornán előszeretettel reklámozó) nagyker honlapján az árlistán az ára min. 15000 Ft. Elég nagy különbség.
Balog Attila
144 élménybeszámolót írt
144
18 éve tag
2007.02.01. 07:31
Üdv!
Januárban jártam Alpe d'Huez-ben, s a tanulság mindenképpen az, hogy jövőre nem cipelünk az útravaló szendvicseken kívül semmit! A bolti árak(itt azért természetesen egy Diszkont-szerű üzletre gondolok) szinte teljesen megegyeznek a hazaiakkal, sőt...Érdemes kifelé menet, még a sícentrum előtt egy nagyobb városban kifogni egy efféle bevásárlóhelyet! Konzervek, készételek, tészták szintén nagy választékban fellelhetőek! A söröket álatlában 0,25l-es üvegekbe palackozzák, egy 10-es pakk kb 3-4Euróba került! Mi próbáltunk francia söröket beszerezni, ízlettek! A borokat is teszteltük, 3-5Euros árszinten sokféle található, voltak finomabbak, de sajnos volt ami a lefolyóban végezte(egy félresikerült édesebb fehérbor)! Konkrétumok közül a Calvadost kóstoltuk(11Euro/7dl), ill. szőlőpárlatot hasonló áron! Ami furcsa, hogy konyakból sajnos szerény volt a felhozatal!
Remélem tudtam segíteni, kellemes kikapcsolódást, jó havat!
tavfuto
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2007.01.29. 17:20
Hali!

pénteken megyünk Valmorel-be. Érdeklődnék az árakról, hogy érdemes itthonról vinni vagy felesleges mert kint is kb. ugyanazon az árért kapjuk mint itt. Gondolva egy vacsora, reggelihez szükséges termékek ill. alkoholos ital árakra(bolti)! Ha valaki tud infót adni annak köszönöm!


Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.