Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

17. Opel DI-FER Kupa eredmények

Hivatalos Magyar Kupa verseny

2011.01.17.
17. Opel DI-FER Kupa eredmények Káprázatos időben került sor immáron a 17. Relax Hotel - Opel DI-FER Kupa amatőr síversenyre a Kreischbergen. Összesen 130 versenyző indult a két versenypályán. A hazai sísport népszerűségét jellemezte a verseny létszáma. A 4 évesektől a 69 évesekig mindegyik korosztály képviseltette magát.
A verseny különdíját - egy kétnapos síüdülésre jogosító vouchert két személy részére a kreischbergi magyar tulajdonú Relax Resort Kreischberg hotelben - Domonkos Ferenc szállodaigazgató adta át.
Az OPEL DI-FER cég Opel autókat engedett át próbautakra a felnőtt győzteseknek.

Álom idő - álom rendezés - álom résztvevők jellemezték a versenyt.

Eredmények - kispálya

Mini I. 2006-2007 lány
  • 1. Schieszl Hanna
  • 2. Fehér Boróka
Mini I. 2006-2007 fiú
  • 1. Jenei Kristóf - Körte SE
  • 2. Gyüre Dávid
  • 3. Magyar Olivér - Körte SE
  • 4. Lázár Iván
  • 5. Bács Zerind
Mini II. 2004-2005 lány
  • 1. Fináczy Panna - Körte SE
  • 2. Ernyei Petra - Körte SE
  • 3. Fülöp Eszter - Körte SE
  • 4. Németh Kira - Körte SE
  • 5. Bosznai Lilla
Mini II. 2004-2005 fiú
  • 1. Hozmann Rudolf - Körte SE
  • 2. Bucsai Attila
  • 3. Czirják Dániel - Körte SE
  • 4. Gyüre Benedek
  • 5. Magyar Márk - Körte SE
  • 6. Jámbor Bendegúz - Körte SE
  • 7. Brain Alexi - Körte SE
  • 8. Bányai Attila
  • 9. Gödri Balázs - Körte SE
  • 10. Tóth Gellért - Freestyle
  • 11. Simák Dániel - Körte SE

Eredmények - nagypálya

Gy. I. 2002-2003 lány
  • 1. Fülöp Anna - Körte SE
  • 2. Nyári Dorottya - Snowline
  • 3. Czakó Boglárka - Viadal SE
  • 4. Kornis Anna - Körte SE
  • 5. Badar Borbála - Freestyle
  • 6. Papp Kinga - Viadal SE
  • 7. Gerő Jolán
  • 8. Solti Bettina
  • 9. Budai Flóra - Snowline
  • 10. Lázár Laura
Gy. I. 2002-2003 fiú
  • 1. Úry Bálint - Kárpát SE
  • 2. Hoque Isbát - Freestyle
  • 3. Adámy Márton - Bp. Síisk
  • 4. Aklan György - Körte SE
  • 5. Gábriel Ádám
  • 6. Fináczy Balázs - Körte SE
  • 7. Peich András
  • 8. Trunk Tamás - Freestyle
  • 9. Sellei Bence
  • 10. Kosztek Marcell - Fullsport SE
  • 11. Stubits Dénes - Körte SE
  • 12. Vági Levente - Freestyle
  • 13. Ralovich Dávid - Körte SE
  • 14. Jenei Máté - Körte SE
  • 15. Kerekes Boldizsár - Snowline
  • 16. Killik László
  • 17. Szíjártó Csaba
  • 18. Trauttwein András
Gy. II. 2000-2001 lány
  • 1. Sárecz Kata - Körte SE
  • 2. Klucsik Franciska - Körte SE
  • 3. Vági Luca - Freestyle
  • 4. Hoque Fanni - Freestyle
  • 5. Csányi Liza - Körte SE
  • 6. Benedek Szonja - Freestyle
  • 7. Magyar Petra - Körte SE
  • 8. Papp Zsófia - Viadal SE
  • 9. Gábriel Zsófia
  • 10. Kerekes Anna - Snowline
  • 11. Gerő Luca
Gy. II. 2000-2001 fiú
  • 1. Szücs Leó - Körte SE
  • 2. Tausz András - Körte SE
  • 3. Maróty Mátyás - Körte SE
  • 4. Csima Ferike - Freestyle
  • 5. Badar Bence - Freestyle
  • 6. Benyó Marcell - Viadal SE
  • 7. Régeni Botond - Freestyle
  • 8. Fülöp Marcell - Freestyle
  • 9. Nyáry András - Snowline
  • 10. Stier Gábor - Freestyle
  • 11. Kornis Balázs - Körte SE
  • 12. Bordás Máté - Viadal SE
  • 13. Csiszér Zalán - Kárpát SE
  • 14. Schekulin Márk - Kárpát SE
  • 15. Helybéli Zsombor
S. I. 1998-1999 lány
  • 1. Lakatos Ágnes - Bravogroup
S. I. 1998-1999 fiú
  • 1. Lakatos Ádám - Bravogroup
  • 2. Régeni Béla - Freestyle
  • 3. Komáromi Sándor
S. II. 1996-1997 lány
  • 1. Bács Anna
  • 2. Fejes Rebeka
  • 3. Budai Zsófia - Snowline
S. II. 1996-1997 fiú
  • 1. Rábay Kristóf - Viadal SE
  • 2. Andrássy Gábor -Viadal SE
  • 3. Pruzsina Gergely - Vértes SE
  • 4. Dános Gábor
Ifi 1991-1995 lány
  • 1. Szigeti Zsófia - Snowline
Ifi 1991-1995 fiú
  • 1 Bács Marcell
  • 2 Szabados Márton - Viadal SE
  • 3 Budai Péter - Snowline
  • 4 Bessenyey Bertalan
  • 5 Lakatos Péter - Bravogroup
  • 6 Vály Bence - Snowline
  • 7 Vass Ádám - Viadal SE
  • 8 Lővei Tamás - Bravogroup

Eredmények - felnőtt

Felnőtt női
  • 1. Stettler Márta - Vértes SE
  • 2. Dr. Kökény Margit - Alpok-Adria
Felnőtt férfi
  • 1. Bánás Péter - Alpok-Adria
  • 2. Südy István
  • 3. Erdős Bálint - Holtpont SE
  • 4. Südy Zoltán
  • 5. Varsányi Szabolcs - Holtpont SE
  • 6. Gyüre Péter
  • 7. Sarkadi Nagy György
  • 8. Pruzsina Attila - Vértes SE
  • 9. Németh Sándor - Alpok-Adria
Senior III. -1945 férfi
  • 1. Rieth József
  • 2. Bánás Artúr - Alpok-Adria
  • 3. Sass Csaba - Alpok-Adria
  • 4. Dr. Tóth Mihály - Alpok-Adria
Kapcsolódó címkék:
Kapcsolódó síterepek:
Kapcsolódó síiskolák:
Kapcsolódó fotóalbumok:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
KÖVESS MINKET!
facebook twitter youtube instagram
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 24 vendég és 5 regisztrált felhasználó látogatja.