Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Iskolák közötti verseny a 2004-es Hó Shown - eredmények

2004.11.20.
A Hó Show rendezői idén is felállították a már hagyománynak számító sílesiklópályát a népszerű téli sport vásár idejére. 2004. november 11-én délben Press Kupa, 12-én 12 órától pedig iskolák közötti kategóriákban sílesikló versenyt rendeztek.
Kilépés a vetítésből
másodpercenként
3
váltás
A szervezést és a lebonyolítást a Forgarasi Síiskola végezte. A három legtöbb versenyzőt felsorakoztató iskola vásárlási utalványt nyerhetett 150, 100 ill. 50 ezer Ft értékben, továbbá az egyéni versenyzők is jutalomban részesültek. A gyermek síversenyen összesen 130 résztvevőt regisztráltak.

Eredmények - Általános iskolák


I. helyezett:
Centenáriumi Általános Iskola
1. Vass Edit 7.05
2. Jancsó Vera 8.60
3. Cseh Niki 8.79
4. Ladányi Andrea 8.39
5. Tóth Anita 9.11
6. Hulman Anna 9.61
7. Müller Zita 7.80
8. Szivós Marci 13.17
9. Dragon Márk 8.62
10. Frank Roland 9.36
11. Hock Brigitta 6.72
12. Hock Vilmos 6.05
13. Korompay Patrik 7.05
14. Selmeczy Csenge 7.91
15. Asztalos Anita 8.40
16. Fejős Szasza 8.76
17. Szente Zsuzsi 7.00
18. Tóth Viki 9.29
19. Schlachta Lilla 10.96
20. Orosz Viki 9.17
21. Fodor Tomi 8.44
22. Bodóczky Robi 8.14
23. Járfás Balázs -
24. Deményi Olivér -
25. Balla Dani 5.76
26. Herczegh Dávid 6.65
27. Szepesi Tibor 9.60
28. Horváth Sandra 7.07
29. Balogh Andi 11.06
30. Váradi Tibor 11.32
31. Sajtos Bernadett 12.08
32. Ladányi Réka 7.78
33. Budai Mária 8.11
34. Garami Gergő 12.51
35. Pável Andris 8.80
36. Orbán Ádám 10.21
37. Vereszky Tündi 10.20
38. Krelik Roland 9.19
39. Tóth Balázs 7.05
40. Kovács Bence 7.50
Átlag eredmény: 8.77

II. helyezett:
Gagarin Általános Iskola, Salgótarján
1. Varga Bence 6.51

III. helyezett:
Sarud Általános Iskola
1. Litauszki Bernadett 7.41
2. Molnár Erika 10.61
3. Gulyás Csilla 8.24
4. Sebestyén Nóra 6.96
5. Dömötör Dóra 6.79
6. Szabó Kinga 8.33
7. Heinrich Nóra 7.19
8. Csontos Orsolya 7.40
9. Kiss Balázs 7.32
10. Csontos Gábor 7.05
11. Gulyás Attila 6.66
12. Varga András 10.32
13. Kiss Tamás 7.61
14. Dömötör Bence 8.23
15. Stemler Ferenc 6.27
16. Pallagi Ádám 6.96
Átlag eredmény: 7.70

IV. helyezett:
Baross Gábor Általános Iskola
1. Szentmarjay Zsolt 6.60
2. Oláh Szílárd 7.00
3. Gunics Bence 6.48
4. Krisztián Péter 7.62
5. Buborék Balázs 8.30
6. Rudas Helga 8.19
7. Antal Erika 7.09
8. Antal Melinda 8.32
Átlag eredmény: 7.45

V. helyezett:
Mátraszentimre Általános Iskola
1. Stipta Timi 9.46
2. Gubala Petra 6.88
3. Erdélyi Martin 7.29
4. Győri Dániel 8.70
5. Tóth Tamás 9.65
6. Hőgye György 8.07
7. Gubala István 8.10
8. Szvett Bianka 10.15
9. Sipos Anna 11.36
10. Németh Tomi 9.16
11. Gábor Kinga 14.22
12. Gubala Roland 9.71
13. Ladi István 10.40
14. Lajgút Szandi 10.49
15. Odlet Ricsi 16.48
16. Nagy Bence 8.65
17. Győri Peti 9.32
18. Kiss Tomi 9.51
19. Szvett Erik 20.26
20. Stuller Dávid -
21. Csonka Petra 23.29
22. Gubala Peti 12.10
23. Vislóczki Fati 12.36
24. Győri Gréti 8.68
25. Szabad Andris -
26. Belencsik Szandi 11.08
27. Előházi Eszter -
28. Előházi Emese -
Átlag eredmény: 11.06

VI. helyezett:
Kolozsvár Általános Iskola
1. Aradi Debora 10.80
2. Papp Nóra 7.91
3. Kányádi Anna 9.56
4. Vitencz Balázs 11.31
5. Gálfalvi Lehel 11.57
6. Tundl Dániel 9.77
7. Tundl Klaudia 13.09
8. Kmety Szilvia -
9. Krasznai Tamás 6.79
10. Tamás András 10.21
Átlag eredmény: 10.11

VII. helyezett:
Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
1. Skobrák László 7.27
2. Pintér Bálint 10.75
3. Kutassy Vivien -
4. Wittner Kitti 12.93
5. Schweighart Attila 8.48
6. Rédl Márk 9.26
7. Boros Ákos 8.94
8. Füredi Imre 10.47
9. Koller Péter -
10. Pál Szabolcs -
11. Botos Dániel 11.09
12. Walzer Réka 10.21
13. Jakab Géza 35.53
14. Szepesi Mariann -
15. Négele László 7.52
16. Koller Dávid 21.75
17. Luzzek Levente 9.36
18. Koller Szabrina -
19. Walczer Balázs 22.68
20. Zsipi Tamás -
21. Török András -
22. Zsipi Mátyás -
23. Pisch Gergely -

Fotók a lesiklópályáról és a versenyről

Eredmények - Középiskolák

I. helyezett: Géza király Közgazdasági Szakközépiskola
1. Muszbek Dániel 7.74
2. Ráduly György 8.11
3. Eszterhai Tamás 7.81
4. Pajor Gergely 6.40
Átlag eredmény: 7.51

II. helyezett: Wesselényi Miklós Műszaki Szakközépiskola
1. Sáfrány András 7.23

PRESS KUPA eredmények

Nők:
1. Palotás Petra 11.74
2. Geszler Dorottya 12.83

Férfiak:
1. Németh Balázs 5.21
2. Jack 5.63
3. Németh Lajos 6.14
4. Klausmann Viktor 6.25
5. Kovács Dániel 6.73
6. Bogdán Róbert 6.96
7. Szt. Martin 7.50
8. Pákozdi József 7.85
9. Delhusa Gjon 8.46

Kapcsolódó címkék:
Kapcsolódó síiskolák:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE » UTASBIZTOSÍTÁS -10% » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 20 vendég és 0 regisztrált felhasználó látogatja.