Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

XI. NORDICA Kupa - nyílt műanyagpályás verseny

2006.10.14.
A XI. NORDICA Kupa - nyílt műanyagpályás verseny 2007. november 25-én vasárnap 10 órakor kerül megrendezésre a Fogarasi Síiskolában. Cím: Budapest, III. ker. Farkastorki út 23.
h i r d e t é s
Nevezés: 2007. november 15. - 2007. november 25. 9 óra 45 percig az irodában
Telefonon vagy személyesen a helyszínen.

Nevezési díj: 400,- Ft

Díjazás: I - III. érem, I - VI. oklevél, NORDICA ajándékok, tárgyi jutalmak

1 futamos műlesikló verseny

Korcsoport: Rajt/Pálya: Eredményhirdetés:

Korcsoport
Rajt / Pálya
Eredményhirdetés
2003
I. pálya
11.00
2002
I. pálya
11.30
2001
I. pálya
12.00
2000-1999
II. pálya
12.30
1998-1997
II. pálya
11.15
1996 -
II. pálya
11.45

A helyszínen 200 főre készítünk BOGRÁCSGULYÁST, melyhez csupán tányért és kanalat, na meg jó étvágyat kell hozni.

Mindenkit szeretettel vár a Fogarasi Siiskola

Nordica

Kilépés a vetítésből
másodpercenként
3
váltás

A 2006. évi verseny eredményei

1995 Fiú
1. Pers Krisztina
2. Ferencz Fanni
3. Eigler Patricia
4. Gelencsér Szabina
5. Bokis Alexandra
6. Écsi Ferenc

1995 Lány
1. Köllőd Csaba
2. Galgóczy Tomi
3. Cojocar Dávid
4. Bai Ádám
5. Angyal Kristóf

1997-96 Leány
1. Mascsák Klaudia
2. Prozlik Kata
3. Gelencsér Szabina
4. Ferencz Hanna
5. Novák Barbara
6. Varga Flóra
7. Vida Alexandra
8. Angyal Virág

1997-96 Fiú
1. Galgóczi Tamás
2. Kovács Gábor
3. Sibelka Márton
4. Poór Péter
5. Békési Gábor
6. Várhidi Patrik
7. Buzinkay Dávid
8. Simon Kristóf

1999-98 Leány
1. Slezák Viki
2. Tasnády Réka
3. Fazekas Luca
4. Németh Patricia
5. Bánki Lilla
6. Fesü Dorottya
7. Varsányi Panka
8. Patakfalvy Csenge
9. Mocsári Eszter
10. Marczis Kitty
11. Müller Réka
12. Kollár Enikő
13. Ravasz Boglárka
14. Siraky Rebeka
15. Punyi Dorka és Molnár Eszter
16. Rideg Luca
17. Zrinyifalfvi Eszter
18. Kostyál Orsolya
19. Várhidi Kristóf
20. Lencsés Ádám
21. Uracs Adrián

1999-98 Fiú
1. Prozlik Rabin
2. Antal Balázs
3. Cojocar Ádám
4. Simon Balázs
5. Tóth Márk
6. Czirják Balázs
7. Gelencsér Ferenc és Nagy Balázs
8. Nagy Nátán
9. Dormán Balázs
10. Novák Barnabás
11. Szabó Andris
12. Kátai Bence
13. Hartyáni Barnabás
14. Masek Gergely
15. Hamar Miklós
16. Führinger Olivér
17. Korompay Örs
18. Szabó Bence

2000 Leány
1. Marczis Kinga
2. Marton Réka
3. Nagy Boglárka
4. Tereh Natasa
5. Vida Laura
6. Buzinkay Zorka
7. Angyal Kincső
8. Mandeville Dominika
9. Fickert Nóra
10. Patakfalvy Luca
11. Gajdos Dorka
12. Valkó Petra
13. Jeszenszky Júlia
14. Blum Elisa

2000 Fiú
1. Ruff Ádám
2. Slezák Ádám és Urbán Benjamin
3. Zsolnai Balázs
4. Kubinyi Bálint
5. Zolomi Balázs
6. Valkó Bence
7. Jeszenszky Andor
8. Bodansky Benjamin
9. Dembinszky Máté
10. Pálvölgyi Domonkos
11. Belle Martin
12. Ireghy Benedek
13. Orova Keve

2001 Leány
1. Dancsák Mirtill
2. Németh Zsófia
3. Sipos Panka
4. Giret Janka
5. Sebő Júlia
6. Karmacsi Orsolya
7. Fonód Nóra
8. Eperjesi Anna
9. Kovács Anna
10. Eigler Natália
11. Szántó Eszter
12. Pellady Dana
13. Kobela Fanni
14. Rátki Luca
15. Nagy Hanna-Sára
16. Becker Zsanett
17. Huszár Mira
18. Perlaki Nóra
19. Slezák Flóra
20. Benedek Zsófia
21. Heczendorfer Lili
22. Máthé Anna Sárlott
23. Huszár Zora

2001 Fiú
1. Dormán Balázs
2. Bihari Ádám
3. Führinger Levente
4. Ireghy Botond
5. Kleineisl Ádám
6. Sirály Farkas
7. Zsiga Kristóf
8. Simon Norbert
9. Laskóy Barna
10. Régely Andris
11. Uracs Denisz
12. Sándor Bence
13. Farkas Zsombor és Singh Ádám
14. Szántó Olivér

2002 Leány
1. Müller Emese
2. Fekete Boszilka
3. Hnatyszyn Vanda és Poór Leticia
4. Molnos Emma
5. Rugli Nikolett
6. Gresó Gyöngyvirág
7. Hartyány Dorka
8. Antal Vanda
9. Korompay Róza
10. Riesz Vera
11. Farkas Anna
12. Belle Gerda

2002 Fiú
1. Ganczer Simon
2. Marczis Gábor
3. Bajomi Bence
4. Czirják Áron
5. Molnár Kristóf Péter
6. Mascsák Botond
7. Sipos Zalán
8. Komáromy Soma
9. Tereh Szabolcs
10. Teöcz Ricsi
11. Rehus Csongor

2003 Fiú
1. Rátki Gergely
2. Sirály Benő
3. Marján Szabolcs
4. Gál Boldizsár
...Farkas Erik/ a Kapitány/

2003 Leány
1. Bánki Flóra

A 2004. évi verseny eredményei

2000/01 lány
1. Hegedűs Anna
2. Angyal Kincső
3. Rácz Lilla
4. Terech Natasa
5. Kiss Réka
6. Nagy Vera
7. Maris Kinga
8. Smrecsáni Bolda
9. Németh Zsófia
10. Kovács Kitti

2000/01 fiú
1. Slezák Ádám
2. Kiss Martin
3. Harsányi Kristóf
4. Ruf Ádám
5. Lukács Döme

1999 leány
1. Fazekas Luca
2. Tasnádi Réka
3. Kovács Renáta
4. Varga Patricia
5. Mocsáry Eszter
6. Vujosevitz Eszter
7. Kovács Laura
8. Németh Anett
9. Gyalog Laura
10. Szmrecsány Zsófia
11. Bernáth Kata
12. Müller Réka
13. Siraky Rebeka
14. Schmall Dorak
15. Németh Nóra

1999 fiú
1. Pachl Benedek
2. Hetényi Gergely
3. Fekete Gábor
4. Szikra Olivér
5. Pachl Áron
6. Pál Szilveszter
7. Várhidi Kristóf
8. Bancik Zoltán
9. Nagy Dániel
10. Torzsa Gergely
11. Molnár-Sáska Zoltán
12. Varga Marci
13. Marián György
14. Vizkelety Péter
15. Keller Ferenc
16. Gellencsér Ferenc
17. Nagy Nátán
18. Keresztessy Marcel
18. Altorjay Botond
20. Populos Baranabás
21. Haubek Olivér
22. Vékássy Levente
23. Gálosi Tamás
24. Szabó Bence

1998 lány
1. Slezák Viki
2. Marcis Kitty
3. Németh Patricia
4. Kollár Enikő
5. Fésű Dorottya
6. Nagy Kinga
7. Gersenbrein Vivien
8. Eigler Patricia
9. Harangozó Laura
10. Harangozó Lilli

1998 fiú
1. Pilipcsey Dániel
2. Vogt Balázs
3. Jónás Bence
4. Simon Balázs
5. Becságh Boldizsár
6. Hanitz Szabolcs
7. Dudás Péter
8. Dávid Levente
9. Vékássy Áron
10. Sebők Attila
11. Fehér Áron
12. Vörös Milán
13. Geontzeol Merse
14. Szabó Andris

1997 lány
1. Vörös Réka
2. Németh Nikolett
3. Kulcsár Lívia
4. Kovács Orsolya
5. Tarrabanova Dasa
6. Kőváry Emese
7. Angyal Virág
8. Várhelyi Eszter
9. Pintér Annabella
10. Rácz Emese
11. Harmados Orsolya

1997 fiú
1. Győrfi Dániel
2. Felsmann Dániel
3. Tass Botond
4. Tüdős Attila
5. Bartkó Barnabás
6. Pachl Gergely
7. Dohy Zoltán
8. Berrilovics Mátyás
9. Bernáth Gergő
10. Szűcs Ádám
11. Strausz Ricsi

1995/96 lány
1. Marián Gyöngyi
2. Becságh Anna
3. Falus Edit
4. Prozlik Kata
5. Neubauer Orsolya
6. Gellencsér Szabina
7. Magyar Natali
8. Király Lili
9. Harsányi Laura
10. Kőváry Sarolta

1995/96 fiú
1. Orbán Jakab
2. Szépvölgyi Dávid
3. Békéssi Gábor
4. Gyalog Ádám
5. Várhidi Patrik
6. Borszéki Bence
7. Angyal Kristóf

1993/94 lány
1. Szigethi Dóra
2. Pers Krisztina
3. Schnábel Eszter
4. Tüdős Anna

1993/94 fiú
1. Varga Bence
2. Köllőd Csaba
3. Panyi Kristóf
4. Radvány Tamás
5. Haskó Dávid
6. Tüdős Bálint
7. Dohy Dénes
8. Bernáth Attila

1991/92 fiú
1. Radvány Zoltán

1989/90 lány
1. Bernáth Zsófia

Kapcsolódó címkék:
Kapcsolódó síiskolák:
Kapcsolódó fotóalbumok:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
KÖVESS MINKET!
facebook twitter youtube instagram
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 23 vendég és 3 regisztrált felhasználó látogatja.