Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Szocsi 2014 - A magyarok programja

2014.02.04. | Szerző: MTI / sielok.hu
A magyarok közül - a nevezések alapján - Gombos Károly mutatkozik be elsőként a pénteken kezdődő szocsi téli olimpián: ő az első hivatalos versenynapon, azaz szombaton a sílövők 10 kilométeres sprintszámában áll rajthoz.
h i r d e t é s
MTI Fotó: Illyés Tibor
A magyar csapat, balról jobbra állnak: Miklós Edit alpesi síelő, Gombos Károly sílövő, Szőcs Emőke sílövő, Lajtos Szandra, Darázs Rózsa, Béres Bence, Keszler Andrea, Knoch Viktor, Kónya Zsófia Lilla, Nagy Konrád, Heidum Bernadett, Li Shaolin Sándor gyorskorcsolyázók, Simon Ágnes sífutó, Farkas Norbert alpesi síelő, Szabó Milán Gábor sífutó és Nagy Zsigmond csapatvezető a 2014-es szocsi téli olimpián induló magyar versenyzők fogadalomtételi ünnepségén Budapesten, a Larus Rendezvényközpontban 2014. január 27-én.

Magyarországot 16 versenyző képviseli Szocsiban. A magyar csapat bemutatása itt található.

A XXII., szocsi téli olimpia magyar vonatkozású programja (magyar idő szerint):

február 8., szombat:

sílövészet:

férfi 10 km sprint (Gombos Károly) 15.30

február 9., vasárnap:

sílövészet:

női 7,5 km sprint (Szőcs Emőke) 15.30

február 10., hétfő:

alpesi sí:

női szuperkombináció (Berecz Anna, Miklós Edit) - lesiklás 8.00, műlesiklás 12.00

rövidpályás gyorskorcsolya:

férfi 1500 m (Béres Bence, Knoch Viktor, Liu Shaolin Sándor) selejtező 10.45

női 500 m (1 magyar) selejtező 11.30

férfi 1500 m elődöntő 12.09

női 3000 m váltó (Magyarország) elődöntő 12.39

férfi 1500 m döntő 13.08

sílövészet:

férfi 12,5 km üldözéses (Gombos Károly) 16.00

február 11., kedd:

sífutás:

női (Simon Ágnes) és férfi (Szabó Milán) egyéni szabadstílusú sprint selejtező 11.00 és 11.25

sílövészet:

női 10 km üldözéses (Szőcs Emőke) 16.00

február 12., szerda:

alpesi sí:

női lesiklás (Berecz Anna, Miklós Edit) 8.00

február 13., csütörtök:

rövidpályás gyorskorcsolya:

női 500 m (1 magyar) negyeddöntő 11.00

férfi 1000 m (Béres Bence, Knoch Viktor, Liu Shaolin Sándor) selejtező 11.27

női 500 m elődöntő 12.14

női 500 m döntő 13.07

sílövészet:

férfi 20 km (Gombos Károly) 15.00

február 14., péntek:

sífutás:

férfi klasszikus stílusú 15 km (Szabó Milán) 11.00

sílövészet:

női 15 km (Szőcs Emőke) 15.00

február 15., szombat:

alpesi sí:

női szuperóriás-műlesiklás (Berecz Anna, Miklós Edit) 8.00

gyorskorcsolya:

férfi 1500 m (Nagy Konrád) 14.30

rövidpályás gyorskorcsolya:

női 1500 m (2 magyar) selejtező 11.00

férfi 1000 m (Béres Bence, Knoch Viktor, Liu Shaolin Sándor) negyeddöntő 11.45

női 1500 m elődöntő 12.16

férfi 1000 m elődöntő 12.46

női 1500 m döntő 13.09

férfi 1000 m döntő 13.23

február 16., vasárnap:

-

február 17., hétfő:

-

február 18., kedd:

alpesi sí:

női óriás-műlesiklás (Berecz Anna, Miklós Edit) 8.00 és 11.30

rövidpályás gyorskorcsolya:

női 1000 m (1 magyar) selejtező 10.30

férfi 500 m (2 magyar) selejtező 11.15

női 3000 m váltó (Magyarország) döntő 11.54

február 19., szerda:

alpesi sí:

férfi óriás-műlesiklás (Farkas Norbert) 8.00 és 11.30

február 20., csütörtök:

-

február 21., péntek:

alpesi sí:

női műlesiklás (Berecz Anna) 13.45 és 17.15

rövidpályás gyorskorcsolya:

férfi 500 m (2 magyar) negyeddöntő 17.30

női 1000 m (1 magyar) negyeddöntő 17.44

férfi 500 m elődöntő 18.13

női 1000 m elődöntő 18.21

férfi 500 m döntő 18.43

női 1000 m döntő 18.53

február 22., szombat:

alpesi sí:

férfi műlesiklás (Farkas Norbert) 13.45 és 17.15

február 23., vasárnap:

-

2014.02.05. 10:47:48 makan istvan
Szörnyű a ruhàzat a szocializmusra emlèkeztet,elmaradi parasztos.mindenki röhögni fog!valami sportos tèlies kellett volna hisz ez tèli ollimpia nem kiàllítàs!
2014.02.05. 16:42:19 Petkovics
szörnyű ez a kép!ennyire nem figyelni rá,hogy,hogy vetődik az árnyék a fotózandó személyekre...hihetetlen!
Szólj hozzá Te is!
Kapcsolódó címkék:
Kapcsolódó síterepek:
Kapcsolódó cikkek:
Kapcsolódó országok:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »