Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Miért SZERETEM Szlovákiát !

ÜZENETEK (125)Időben csökkenő Időben csökkenő
petyka20
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2007.02.11. 22:39
húú, kaptam egy egész topikot... király!
szóval pl nagy pozitívum a már máshol, korábban említett becherovka, ami szinte termelői áron kapható a pályák mellett is, legalábbis az osztrák hütte árakhoz viszonyítva:) amúgy pestről egynapos kiruccanásra sahticky vagy donovaly, esetleg turecka tényleg kiváló. nem egy hochkar, dehát ugye nem lehet mindig kaviár! cserébe kocsival 2 óra (és nem 3 vagy 4), bérlet kb feleannyi és jobb napokon még a helyi lakossággal is egészen harmonikus viszonyt lehet kialakítani. a pályák gondozásával szerintem a fenti helyek közül egyiken sincs gond. mondjuk sahtickyn meg tureckan a liftek némi kívánnivalót hagynak maguk után, de így legalább nem özönli el a tömeg ezeket a helyeket.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2007.02.11. 21:29
nekem eddig semmiféle problémám nem volt, vagyis az osztrák pályán tapasztaltabbaknál nem több és nem komolyabbak. szval én igenis SZERETEM Szlovákiát, friss a tapasztalat, ma délelőtt még ott csúsztam, a friss tapasztalatokat meg a Jasnás topicban leírtam.
Peter Demeter
70 élménybeszámolót írt
70
18 éve tag
2007.02.11. 21:14
Manapsag divat a retro...:-)Na jo!En tenyleg szeretem Szlovakiat telen es nyaron is.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2007.02.11. 21:02
Na erre én is kiváncsi vagyok....
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2007.02.11. 20:50
Ezt a topikot azért indítottam mert Petyka20 azt írta,hogy a többi tapasztalatát a miért szeretem Szlovákiát topikban írja le.Petyka akkor most megteheted ,és a többiek is a pozitívumot ide a negatívumot oda írjátok.Hajrá!!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.