Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

pilu11 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
pilu11
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
2016.03.22. 21:09
Kedves Stani!

Azért szerintem nem olyan egyszerü úgy lopni sílécet,hogy a kötés is jó legyen (kivéve ha nagyon profi vagy), a kötés átállitás is időt vesz igénybe (ahány gyártó annyi fajta állítás). Az Alpincentertől nem kötelező liftel lemenni itt sem,itt is le lehet csúszni. A rendőrség elmondása szerint elég sok a lopás,nem én találtam ki ( azt mondták nagyon sűrűn fordul elő).A lakattal kapcsolatban teljesen egyet értek veled,most már van.A biztosítás az necces, lehet rajta vitatkozni(egyik biztosító sem szeret fizetni,de ajánlani mindegyik nagyon jól tud).

Üdv. István
Előzmény: (Stani 188846)
pilu11
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
2016.03.21. 16:37
A március 15-i héten voltunk Kaprunban, a Kitzsteinhorn gleccseren. Egy szomorú dolog történt velünk, már az első nap az Alpincenter előtt ellopták a sílécemet(Atomic SL 171 cm 2016-os modell). Az egész egy 15-20 perc leforgása alatt történt. A rendőrségen még két családdal találkoztunk akiknek ugyanakkor lopták el. A rendőrök azt mondták,hogy sajnos elég sűrűn fordul ez elő. Azért írom ezt le, hogy figyelmeztessek mindenkit, hogy vigyázzanak a sílécekre, mert kelendő. Uniqa Garantor-os biztosításom van ami kiterjed az ellopott sporteszközökre is, de ők megmagyarázzák és nem fizetnek (eszköz őrizetlenül hagyása ).
pilu11
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
2013.09.24. 08:15
Szia

A Hotel Auenhof-ot tudom ajánlani,többször voltunk ott és sosem csalodtunk.A szálloda Lannersbach-ban van.

Üdv Pilu
Előzmény: (Robin 160597)
pilu11
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
2011.01.04. 17:27
Szia. Kb 20-cm
Előzmény: (zoynak 101308)
pilu11
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
Topik: Borszék
2010.11.06. 08:16
Új sípálya épül,a tervezett megnyitó december 18-án lesz.Kb 2,5 km hosszú lesz ami 3 pályából tevödik össze.1 korszerű új Doppelmayr tányéros felvonó,1 új ratrak,hóágyúk,víztározó már a helyszínen vannak.Ez a beruházás csak a kezdet a hírek szerint kb 10-15 km-es pályarendszerre szeretnék bövíteni.
pilu11
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
Topik: Rauris
2010.10.16. 14:29
Évek óta nagyon sokat járunk ide,nagyon bejött ez a hely.
A pályákat jól kezelik és nem zsúfoltak.Idén március 15-én voltunk és tökéletes pályák voltak friss hóval,tömeg nem volt.A pályának egyik részén 11-ig a haverommal csak ketten voltunk.Síoktatás van de magyar oktatóval csak egyszer találkoztam az egyik szállóda alkalmazásában volt. Nem sok magyar síel itt,sok a holland és német. A Sonnhof szállodában még nem voltunk,nem tudok véleményt mondani róla.
Előzmény: (Sanyika 90859)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.