Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Zillertal - Hintertux topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
pilu11
6 élménybeszámolót írt
6
17 éve tag
2013.09.24. 08:15
Szia

A Hotel Auenhof-ot tudom ajánlani,többször voltunk ott és sosem csalodtunk.A szálloda Lannersbach-ban van.

Üdv Pilu
Előzmény: (Robin 160597)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.09.18. 19:27
Volt az is de mire eszbe kaptam addigra kiurult a korso ! Azt hiszem most valamit elrontottam ! :-) De majd jovo heten !! :-)
Előzmény: (gaboca 160622)
gaboca
3376 élménybeszámolót írt
3376
15 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.09.16. 21:03
Robikám ha valaki ,,keserves" munkával kialakított egy képet-stílust magáról akkor tessék ragaszkodni hozzá, sehol egy söröskorsós kép, ejnye-bejnye, csalódtam! :-D
Előzmény: (Robin 160597)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2013.09.15. 19:48
ELKEZDŐDÖTT !

Júniusi síelésem óta 3 hónap telt el, ami arra késztetett hogy most már ideje szezont kezdeni.
Ebben jelentősen hozzájárult a hét közben lehullott friss hó is.
Már az első kabin indulása előtt ott voltam 25 perc el, így bőven jutott idő átöltözni és egy kis védőital elfogyasztására is. Felérkezvén a szokásos gyönyörű panoráma és igen sok új hó fogadott. Már a beszállásnál is látszódott, hogy itt ma sokan leszünk.
Rengeteg versenyző palánta volt. A síelők 95%-át ők tették ki mindenféle nációból még mi hobbi síelők alig-alig voltunk. Eleinte napsütés is volt de aztán inkább a felhős-borús idő volt a jellemző.
Apropó felhő! Volt időszak amikor annyira rátelepedett a pályákra, hogy 10 méterre csökkent a látótávolság. De ez még elviselhető volt, mert a pálya szélét figyelve le lehetett jönni lassan. Na itt kellett volna megállni !! A következő körre ez a 10 méter 5 méterre csökkent. ( eddig még el nem tudtam képzelni ilyen minimális látótávolságot ) Egy fiatal lengyel kétségbe esett arc al angolul könyörgött hogy segítsek neki lejönni. Kissé letértünk a pályáról (100 métert), de aztán csatolás után szerencsésen visszataláltam a felszálló felhőnek is köszönhetően. De bevallom volt para nálam is egy pár percig.
A pályák amúgy szinte tökéletesek voltak. A hőmérséklet 0 - + 2 fok között lehetett olyan igazi (Gabóca után szabadon) roppanós hó volt. A lifteknél néha kialakult 3 perces várakozás is, de általában csak 1 perceket kellett várni. A 2660-on lévő hütténél ma is sok építőmunkás dolgozott, szépen alakul. Összességében egy nagyon jó besíelős napon vagyok túl amit 2 vagy 3 hét múlva folytatok, de már máshol!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.