Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Boromir által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Lopás
2012.03.20. 19:24
Heló köszönöm az érdeklődést nemtudom ide hogy lehet nagyobbat de itt egy régi kép amin látszik a pikasszán.

https://plus.google.com/u/0/photos/111939079330426346248/albums/5722045627872321233/5722045629009094482

A deszka öt éves a rajta lévő farkas a Stark Ház rémfarkas címer állata. Légyszi irjátok meg ha nem tudjátok megjeleníteni.

Üdv Z
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Lopás
2012.03.19. 15:59
Sziasztok, vasárnap reggel (Március 18.)reggel 6:00 -és 7:00 "tűnt" el barátnőm teljes Snowboard felszerelése egy szürke/fekete snow board táskában. Budapesten a Március 15. téren Mátyás pince előtti BUSZ megállóból. Általában innen csak télisportolókat szállító buszok szoktak vasárnap regel érkezni..
Buszból kipakoláskor a falnak let támasztva és ott felejtve a táska. Félóra mulva mire visszamentümk érte valaki elvitte..
A táskában az avatar képemen is látható egyéni festésű erősen sérült fehér snowboard van. Gyakorlatilag csak nekem jelent értéket.
Egy Női Radien kötés szintén javításra szorul. És egy Dainese Gerincvédő + fekete bukósisak.
Kérem a becsületes megtalálót hogy jelentkezzen valamifajta jutalomért cserébe jelentkezzen.

ps: Kérem hogy ha valaki látja valakinél a fehér snowboard deszkát a farkas logóval vegye rá az ujdonsült tulajt a fentiekre...ebből a deszkábol csak eggy van.
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Hochkar
2011.01.13. 15:43
Sajnos nem jó az időjárás felmelegedést jósolnak holnaptól
elhalasztjuk az utat.

http://www.bergfex.at/hochkar/#/hochkar/wetter/Z
Előzmény: (Boromir 103580)
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Hochkar
2011.01.12. 20:56
Sziasztok, penteken megyunk Hochkar ra (Budapestrol)van meg 3 hely az autoban illetve 3 hely szallason is ami 15/eu/kopf/ej
akit erdekel kerem kuldojon emailt !
A terv az hogy penteken delutaan indulunk szombat vasarnap csuszas aztan vasarnap delutan irany haza.
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Hochkar
2010.01.26. 20:54
Lemondtam a szállást nem megyünk.
Z
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Hochkar
2009.03.18. 18:20
Sziasztok ugy nez ki Pentek delutan (marcius 20.) megyek erre a sitelepre. Egeszen pontosan palfau ban ahol a szallas van (20eu/kopf/ejcaka reggelivel) es vasarnap delutan jonnek vissza. ha valakit erdekel johet velem. Egyenlore egyedul vagyok a kocsimmal (mazda6 kb8l/100km fogyasztas).
vagy ha valaki ilyen idopontban jon megy budapestrol betarsulnak hozza.
Zoli
ps a kocsimba max 3 fo fer be kenyelmesen rajtam kivul mert nincs sibox
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Hochkar
2009.01.22. 18:20
Sziasztok Jovo7 penteken (Jan.30.) delutan megyunk a baratnommel es egy kisebb snowboardos tarsasaggal hochkar ra BP rol. Terv szerint vasarnap este jovunk haza.
Az en automban van 2 hely +szallas mar le van foglalva 20EU/ej amiben benne a reggeli.
Ha valakit erdekel keressen a forrayz@hotmail.com os email cimen.
Zoli
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Hochkar
2009.01.22. 14:57
Sziasztok Jovo7 penteken (Jan.30.) delutan megyunk a baratnommel es egy kisebb snowboardos tarsasaggal hochkar ra BP rol. Terv szerint vasarnap este jovunk haza.
Az en automban van 2 hely +szallas mar le van foglalva 20EU/ej amiben benne a reggeli.
Ha valakit erdekel keressen a forrayz@hotmail.com os email cimen.
Zoli
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2008.12.22. 19:33
Sziasztok ! Szállás ügyben tud valaki tippet adni itt ? A weben en csak naon drága helyeket találtam pl Hotel kanin 41EU/person. En voltam ott es sztem a felet se eri...szal ha vaaki tud valami olcsob szállást :))
//Január 2. 3. hetében mennénk 4 napra
Zoli
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2008.12.18. 09:56
Sziasztok,
velemenyem szerint a foglalo jogos DE utolag felemlegetni negativumkent olyan cincogas mikor nincs otthon a macska. Ha ELORE meg van adva hogy milyen feltetelekkel es mennyit kell fizetni akkor utolag a panasz szerintem nem jogos. Tessek a megadott ar illetve fizetesi feltetelek alapjan(elore!) donteni. En europaban tobb helyen is fizettem eloleget sose jutott eszembe ezt negativumkent elohozni ha valakinek nem tetszik lehet mas helyet keresni biztos van ahol bemondasra foglalnak. Feltetelezesem szerint mashogy all hozza egy olyan szallasado aki konkretan ebbol el illetve egy olyan aki plussz jovedelemkent kiad par szobat illetve egy olyan akinek nagyon sok helye van igy megengedheti hogy ezek a helyek bizonyos hanyada uresen aljon nehany visszamondas miatt.
Zoli
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2008.12.16. 11:05
Adventure Vs "phon vacano"
kedves "phon vacano"
En komolyan nem ertelek.... En mar 3x voltam Gabornal es ha nem volt eleg a kaja csak meg kelett kerni es hozott tobbet..gondolom te ezt nem tetted meg..:/
A filteres teáról nem értem az hogy te poharanként készéÍted még nem azt jelenti máshol is igy van a tea nem romlik meg percek alatt én reggel teázni szoktam s igy szeretem kancsóbol.
(amugy a legjob teák nem filterben vannak de ez már més téma :) Itt is gondolom élt az hogy ha esetleg megmukkansz és szólsz akkor hoz neked Gábor filtert és forró vizet.
Mi eddig mindig bosegesen kajaltunk volt hogy sonka tojjással volt volt hogy fött virsli. Lehet nem tünt fel de Gábor ott él és meg lehet kérdezni esetleg előre hogy mik az opciók és akkor választhattok hisz tud magyarul nem ugy mint máshol ahol lehet inkább a tele asztal vár csak ne keljen kérdésekre felelni (es tele a kuka kajaval)mert az már nem menne hacsaknem a vendég tud németül..
Ket eve meg arra is rávettuk Gabort hogy az altalunk vett nyers hust susse meg, vacsorara amit a ahverom fuszerezet magyarosan.

A KV dolog jogos én se szeretem az instant KV-t
de megvagyok nélküle ez tényleg jobb lenne ha lenne expesso is lefőzve.
Amugy a "TescoGazdasagos" tenyleg serto de annyiban egyetertek hogy az ar tenyleg egy szuro mashol is van ilyen ezt el kell fogadni. Az eloleg en mar visszajaro vendeg vagyok es Tolem Gabor nem ker eloleget DE velem is elofordult epp a napokban hogy a tarsasagbol akikkel mentem pont azok mondtak le az utolso idopontban akik meg nem voltak itt es nem volt gond, bar lehet ha let volna eloleg jottek volna... Igy az en arcom egett miattuk is. Szerintem az eloleg jogos ha eloszor mesz mert olyan elol foglalod a szobat aki esetleg tenyeg menne...
Jo dolog ez a feketelista de szerintem mielott itt lehordassz valakit nevtelenul (akar jogosan is) tedd meg hogy OTT es akkor szolsz "nema gyereknek anyja se erti a szavat". Ezt a gesztust te nem adtad meg Gabornak talan ezert irt elegge paprikas hangulatban hisz o is magyar nem jeg folyik az ereiben :))
Üdv
Forray Zoltan

ps: bocs a pocsek helyesirasert es a lemaradt ékezetek miat is.
Boromir
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
Topik: Hochkar
2007.12.11. 11:27
Sziasztok, a hétvégén pénteken (dec 14.) hajtok ausztriába snowboardozni. Még ven két hely a kocsimban. Indulás péntek délután irány palfau (ott van a szállás). Vasárnap délután pedig vissza.szállás itt http://www.adventure.hu/
/pages/user/userdata.jsp?tab=images&userID=10874913
és a legközelebbi pályarendszer
https://sielok.hu/siterep/hochkar/
Mindenkinek jó hétvégét és sok sok havat !!
Zoli
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.