Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

wiener által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (21)Időben csökkenő Időben csökkenő
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2009.02.19. 06:14
Szia Waldi,

Van valami jó ötleted szállásra március elején?
4-en mennénk, ha nem muszáj, nem szeretnénk főzni...
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2009.02.05. 06:33
sziasztok,
Tegnap jöttem haza egy barátommal az Snp nevű szállodából. A pályákon hétfőig egész jó havat lehetett találni, de a felső részeket szél miatt
lezárták a liftesek...A szálloda a pályarendszer középső részén volt vagy 50 m-re a liftektől, a magam részéről ajánlani tudom mindenkinek.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2009.02.04. 21:23
Sibérletügyben érdemes tájékozódni.amikor mi voltunk a Monarchia Parkban, a cartouros síbérletek voltak a legolcsóbbak, aki nem itthon vette meg annak a recepción adtak 4 vagy 5% kedvezményt.........Jó csúszást!
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2009.01.18. 22:08
3 éves gyerekkel 2 helyet tudok ajánlani : Első:
Arnoldstein van magyar ovóbácsi ovónéni és egy játszó meg egy alvó helyiség is. A Gyerekeknek saját kis pályája van. Nem 5 csillagos hely, de szerintem a többi magyar gyerkőc motiválja a tiéteket is. Második: Lachtal Ott direkt a Lachtalhaus mellett van egy varázsszőnyeges hangulatos kis gyerek terep. Itt volt magyar oktató és minden egy helyen van. A szülőknek itt nagyobb szerepe van mint az elsőnél.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Mariazell
2009.01.14. 07:03
Februárb elejére tervezünk síhétvégét Mariazellbe. Van valakinek friss infója a kinti helyzetről?
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2009.01.14. 06:59
Szia Zsuy,

A Lachtalhaus szobáiban már többször is laktunk. A szobák egyszerűek, de tiszták tv fürdőszoba van bennük meg erkély is ha cigizel. Az étkezés finom volt, mivel a plályánál laksz, könnyű felugrani a szobába ha épp szükséges. Az éterem ebédnél sokféle menüt adott, nekünk bejött a társasággal, de nem egy 4 csillagos csili vili celebhotel.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.10. 19:52
Sziasztok,
Most érkeztünk haza a sonnleiten hotelből.
Remekek pályák, rengeteg a hó, jól lehetett síelni is. a Szállás nagyon tutti volt:
finom kaja, kényelmesek a szobák és jó a
medencés rész is (tavaly még csak szauna volt)
Szerintem nagyon rendben van az ár/érték arány.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2008.12.16. 21:13
Sziasztok,
Ha valaki még nem volt Lachtalban, érdemes rákeresnie a https://www.havazin.hu -oldalra, hogy egy kicsit hangulatba kerüljön. Amúgy a hóról olyasmiket hallunk, ami már szinte hihetetlen....
(több mint 2 méteres).
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2008.12.12. 20:39
Igen, én is ott tanítottam a fiamat annál a két liftnél(varázsszőnyeg+kis tányéros lift. A Lachtalhaus felett van közvetlenül, így ha elfáradsz vagy megéhezel kb. 10 m-t kell csak sétálni, hogy erőt gyűjts a folytatáshoz. Inkább a gyerekeknek találták ki, de akad mindig pár felnőtt is ott.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2008.12.11. 20:01
Sziasztok,
Kedden jöttünk haza Lachtalból, mindenkinek sok, és remekül síelhető havat hagytunk ott. Igazán kiválóak a hó és pályaviszonyok odafent. Ilyenkor még sokat számít, ha 1.650 m-en kezdődnek a sipályák.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.11.25. 21:43
Szia Mormota,
Egyszer volt alkalmam a hosszú szánkópályán végig menni. Szánkót helyben tudtunk szerezni, de volt aki hozott kocsival. Maga a szánkópálya voltaképpen egy erdei út, ami szerpentin szerűen jön le a hegytetőről a völgybe. Nekünk kb 2 óráig tartott lejönni, de volt közte több sétálós szakasz is. Szállásként mi a Faakersee-s Dorfhotelt használjuk nem dárga és nagyon hangulatos. Tavaly ott is lehetett szánkót bérelni.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.11.15. 20:09
Sziasztok,

Talán közérdekű hír, hogy több utazási irodánál az iskolai sítáboros csoportok ingyenes sisakot kapnak az iskolai sítáborokhoz ha igénylik. Szerintem sokan nem tudják ezt, pedig életet is menthet!
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2008.02.02. 09:02
Szia bvs,
Mi is megyünk lachtalba egy csoporttal, és azt hiszem érdekes lehet ha tudod; ha egy csoport uniqa síbiztosítást köt a cartournál, igényelhet ingyenesen sisakot. Ez túl a biztonságon segít abban is, hogy felismerd távolból a saját csoportodba tartozó gyerekeket! (szép világoskék színű)
Ha engem kérdezel, a lachtalhaus feletti pályákon még kicsi gyerekeket is meg lehet tanítani síelni, bár Lachtal valóban nem kilómétergyüjtő partyboyok találkahelye, de szerintem pont ezért jó átlagos igényű, tudású embereknek.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.11.12. 13:19
Sziasztok, most kaptam a hírt a kinti idegenvezető barátomtól, hogy 150 cm hó esett és a köv 2 hétvégén péntektől vasárnapig mennek a liftek, 30-tól pedig minden nap. Szállástipp: Lachtalhaus félpanzióval 15900 Ft 3nap/2 éj P-V 19900 Ft/3éj CS-V foglalható: car-tour irodáiban
Pistenraupe.jpg
Versunken-im-Schnee.jpg
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.13. 16:48
Sziasztok,
Olyan jól éreztük magunkat, hogy szombat helyett csak tegnap jöttünk haza. A hóval és az idővel is minden rendben volt, persze a délutáni órákra már kásásodott, de szombaton még havazott is. Próbáljátok ki a Lachtalhausban a Germknödelt és a Monarchiaparkban a szaunavilágot! tök jó mind a kettő. Húsvétkor még visszamegyünk!
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.07. 14:21
holnaptól szombatig kinnt leszünk Lachtalbanm hétfőn részletesen beszámolók a hóhelyzetről. Azt hallottam ma nem olvad már annyira mint a korábbi délutánokon.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.02.27. 09:34
Sziasztok,

friss hó esik Lachtalban, még a jövő hét közepéig jósolnak hasonlókat. Sajnos mi csak áprilisban jutunk ki a tavaszi szünetben, de remélem sokan ki tudjátok addig próbálni a pályákat.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.02.27. 09:25
Sziasztok, jó híreim vannak a márciusi sízésre készülőknek. Tegnapra virradóra 20-40 cm friss hó esett Karintia déli részén, reméljük kitart a márc 15-re tervezett sítúránkig.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.02.06. 16:51
Márciusban többször voltunk lent. Egy alkalom kivételével nem volt gond a hómennyiséggel semelyik pályán sem, bár idén nehéz jóslásokba bocsájtkozni... Az viszont biztos, hogy a március 15-i 4 napos hétvégére már most sem könnyű helyet kapni.
wiener
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.02.05. 13:35
Szia Spezialk,
A Monarchiapark mindenki számára nyitott hely, lehet használni a medencét és szaunákat és az étterem is nyilvános. Jelenleg az összes pálya működik, előreláthatólag április 9-ig tart a síszezon.(tavaszi szünet)Ha akartok kérdezzetek bátran jól ismerem Lachtalt télen-nyáron visszajárunk oda.
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.