Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

turkburk által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2020.04.03. 23:05
Nekem ma írtak, hogy elkezdték visszautalni a jegyek árát és már meg is jött a számlámra.
Köszi a segítséget! :)
Előzmény: (jolyjoker 209020)
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2020.03.14. 13:37
Megnéztem a My orders / Active orders oldalt, de nekem nincs 'cancel' gomb. Március 13-15 van jegyünk több is. Lehet, hogy az a gond, hogy már elkezdődött az érvényessége?
Írtam nekik még csütörtökön, amikor bejelentették a lezárást az online felületükön, de nem válaszoltak.
Az is elvárható lett volna, hogy értesítsenek emailben a lezárásról, nehogy elinduljak és ott derüljön ki. Persze, most mindenki a híreket lesi, de ha már megvan minden elérhetőségem náluk, megtehették volna.
Előzmény: (jolyjoker 209001)
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2020.03.12. 15:00
Akkor neked is ez a legfontosabb:

- bezárják az összes aquaparkot és síközpontot

Amit te idéztél, azt később írták hozzá a boltbezárásokkal kapcsolatban. Jobb oldalon látszik, hogy pár percenként frissítik a cikket az élő sajtótájékoztatón elhangozzak szerint.
Előzmény: (noruci 208975)
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2020.03.12. 14:20
Fenébe, már tetőn voltak a lécek, fél éve készültünk, stb. :(

Állítólag az előre megvásárolt jegyeket 1 EUR levonással visszaadja a GoPass. Részleteket nem tudok, de írok nekik és ha válaszolnak, megosztom.
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
Topik: Rauris
2019.01.24. 20:34
Megérkeztünk és kipróbáltuk a szánkó pályát (hétfő és csütörtök este működik!). Piros 10-es táblát sikerült kidönteni, elnézést aki arra csúszik holnap. ;) Nagyon gyors és nagyon élesek a kanyarok. Holnap sível is kipróbáljuk.
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
Topik: Rauris
2019.01.19. 19:49
Köszi a beszámolót Bridget! Jó nézni a képeket, hamar rendbe rakták a pályákat a hóözön után. Mi jövő csütörtökön megyünk, reméljük kitart addig a jó idő.
Jól láttam, hogy alig vannak a pályákon? A webkamera képe sokszor csalóka, de rendre azt mutatja, hogy a lenti tanulópályákon vannak többen, a fenti részeken meg szinte alig.
Előzmény: (Bridget 203675)
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2019.01.13. 16:02
Nem ennyi volt, de nem álltam meg köveket fotózni. Majd legközelebb. :)
Kikerülni nem volt gond, mert a szembeszél miatt nem volt tempó. Pl. a csúcson a sílift utáni enyhébb lejtőn még botozni is kellett.
Előzmény: (Viri 203453)
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2019.01.13. 11:46
Voltak pedig. Próbáltam csatolni képet de nem sikerült (videóból csináltam álló képet, nem a legjobb, de azért látszik). Töltöttem fel galériának, megpróbálom belinkelni.

Szerk: mégis sikerült :)
Előzmény: (Bubek67 203403)
Epleny-20190111-kovek1.jpg
Epleny-20190111-kovek3.jpg
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2019.01.11. 21:42
Megnéztük ma "hóországot" és megint csalódnunk kellett, legalábbis részben. A tegnapra beharangozott Q2-es pálya mára nem volt nyitva, pedig ez volt a motiváló erő, hogy elmenjünk, ne csak a kissé unalmas A1 és A7 pályák között váltogassunk. Tömeg már 11-kor elég nagy volt, de a felvonóknál nem alakult ki nagy sor. Pályákon is még elviselhető volt. Hóágyúk egész nap nyomták az arcunkba a fagyos anyagot. Gopro és síszemüveg rendszeres törlése.
Hó a mínuszoknak köszönhetően aránylag kemény volt, de nagy porkupacokkal az ágyúzás miatt. Kövek, föld foltok sokfelé voltak, Q3 összekötőn is és a nagy bánatunkra nem üzemelő Q2 és körülötte lévő pályákon is. Sok hó kell még, hogy további pályákat nyissanak, de a mostaniakra sem árt. A reklámozott 70-80cm így nem értem.
Tetőn orkán szél, felvonóból kiszállva azonnal igyekezett mindenki lejjebb. A7 pályán egyszer csúsztunk a völgyig, az végig erős szembeszél volt.
Összességében jó volt csúszkálni 3 órát (mínusz az ebéd), de elég is. Jobb időben visszamennék ha több pálya menne, de kétséges, hogy vállalnám ilyen félrevezető kommunikáció mellett. Síliftben is ezt nehezményezték mások.
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2018.03.13. 20:23
Azért ez nem minden. Eddig 200 euróban teljes szezon + Tatralandia fürdő is benne volt. A teljes csomag jövőre így 219 + 80 + 79 = 378 euróra hízik. Aki családos vagy csak szereti a wellnesst, számít.
Előzmény: (BAnna 200653)
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2018.02.19. 09:18
Én ugyan sokat nem járok, de annyit tudok, hogy szolvákiában ilyenkor van csúcs szezon. Hétvége meg eleve kaupfa.

Amihez hasonlítod, ausztria, svájc, olaszo. tele van síközpontokkal, eloszlanak az emberek. Magyar, szlovák, lengyel síterepek kicsik, kevés van és jóval nagyobb környező területről érkeznek emberek. Én decemberben voltam Jasnán és alig voltak emberek, kifagyott pályák, tehát kb fordítva mint nálad. :)
Előzmény: (fz 199695)
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2018.01.28. 18:32
Szia!

Gyerekbarát hely a Bernardino burger az A3 kabinos tetejénél, Brhliska állomáson.

http://www.jasna.sk/en/activities/bars-restaurants/bernardino-burger/

Azt, hogy mennyire baba-barát, nem tudom, de gyerekbarának talán a legjobb. Jó és hosszú kék pálya megy alatta.

Üdv!
Előzmény: (jkosi 198630)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.